ZIŅAS

DJ Krankenwagen piedāvā mentālās veselības muzikālo programmu Paliec vesels!

DJ Krankenwagen 19.03.2021. 10:09
Pašmāju grupa “DJ Krankenwagen” kopā ar spēcīgu Latvijas ārstu komandu piedāvā mentālās veselības muzikālo programmu “Paliec vesels!”

Ir pagājis gads kopš ārkārtējās situācijas ieviešanas Latvijā un tieši tāpēc grupa “DJ Krankenwagen” pēdējos 5 gadus bija pieklususi. Taču tagad gaisā virmojot akūtam mājsēdes nogurumam, grupa stāvokli klasificē kā neatliekamu un medicīnisku. Tā steidzami atsākusi darbību, lai 21. martā plkst. 18.00 savā Facebook lapā kopā ar spēcīgu Latvijas ārstu komandu demonstrētu, kā palikt veselam, sekojot mentālās veselības muzikālajai programmai “Paliec vesels!”

“Sekojot jaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem, veicot eksperimentus laboratorijā uz savas un citu ādas neskaitāmas stundas, esam izstrādājuši sešu soļu mentālās veselības profilakses pasākuma programmu, kas aicina uz konkrētām darbībām: izrunā, prasi palīdzību, izgulies, uzelpo, sublimē un neizdedz! Viss, kas skatītājiem jāizdara, jāpieslēdzas video straumei, lai caur stāstiem, piemēriem un mentāli mērķtiecīgu “DJ Krankenwagen” muzicēšanu, ar ekspertu palīdzību saņemtu šo programmu,” saka grupas dalībnieki.

Programmā dzirdēsiet BKUS Bērnu psihiatrijas klīnikas vadītāju, sertificētu psihiatru, bērnu psihiatru, “Latvijas lepnuma” laureātu Ņikitu Bezborodovu; Minhenes Universitātes Medicīnas fakultātes absolventu, Dortmundas klīnaikas internās medicīnas ārstu Linardu Levitu; sertificētu psihiatru, bērnu psihiatrijas rezidentu Konstantīnu Pavlovu; PSKUS infektoloģi Aiju Vildi; neiroloģijas rezidentu, Latvijas Jauno ārstu apvienības valdes locekli Jāni Vētru un “Zelta mikrofona” laureātu, mūzikas skanējuma dakteri Ģirtu Laumani (Lomiku).

Pieslēdzies video straumei “DJ Krankenwagen” facebook lapā 21. martā plkst. 18.00.

Lasi vēl

Komentāri

Kur var noskatīties koncerta ierakstu? 02.04.2021. 22:45
Kur var noskatīties koncerta ierakstu? 02.04.2021. 22:45
Nu re, dabīgi, šķībi un neritmā, wow
Daniels Pavļuts 05.04.2021. 23:05
Īsta mūzika, īstiem cilvēkiem.
Grēta Tūnberga 06.04.2021. 13:09
Labs! Par šo ierakstu ANO samitā nesūdzēšos.
Pretty shitty

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.