ZIŅAS

Divu dienu festivāls 2DMFEST

Melnā Piektdiena 26.05.2015. 15:26
Klubs Melnā Piektdiena sagādāja īpašu dāvanu post roka, granža un alternatīvas mūzikas cienītājiem. Bezmaksas ieejas pasākumus 29. un 30. maijā.

29. maijā klubā uzstāsies tādas apvienības, ka Quanaba, So Lucid Electreec Feel, Nation Vibe, Sunhenge. Īpašais viesis ir grupa Karmafree.
Karmafree ir vienīgais live-looping duets Latvijā. Visas skaņas veidojot tikai ar basģitāru, vokālu/beatbox un cilpmašīnām. Karmafree ir sadarbojušies ar 2 ārzemju indie leibliem- britu Live and Dangerous (izdodot dziesmu Invisible), kā arī Īru Elekrokore (kuri ir izmantojuši dziesmu Fragile vispasaules indie dziesmu izlasē). Karmafree dzimtene ir Londona, Apvienotā Karaliste. Grupa koncertēja Anglijā, Baltkrievijā un Baltijas valstīs.

30.maijā būs iespēja rokfestivāla apstākļos dzirdēt tādus latviešu post roka un grunge music pārstāvjus kā Marta Migla, Plastic Dummy, The Black Tea, Chomsky Chess Club un speciālais viesis no Ventspils – apvienība Windlines.

Windlines skanējums pamatoti tika salīdzināts ar Dead Letter Circus, Karnivool, ko pārliecinoši var nosaukt par Austrālijas skanējumu. Šā stila labākās tradīcijas paņemtas no Deftones, Korn un 30 stm.


Sākums: 20.00
Vaļā: 19.00
Bezmaksas ieeja!
klubs Melnā Piektdiena, Brīvības iela 193c

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.