ZIŅAS

Divas dienas un trīs skatuves - izziņots “Fono Cēsis” 2015

Fono Cēsis 20.02.2015. 16:36
Pēc aizvadītas debijas 2014. gada vasarā, lielkoncerts “Fono Cēsis” norisināsies arī šogad, pilsētas svētku laikā - 24. un 25. jūlijā - piedāvājot bezmaksas koncertus gan “Fonoklubā, gan tam pieguļošajā Līvu laukumā, kā arī pirmo reizi - Cēsu pils parkā, informē bijušā mūzikas un sporta festivāla “Fonofest” organizatori. 

“Fono” pārstāvis Lauris Sildniks norāda, ka aizvadītais gads bija veiksmīgs: “pirmkārt, ir liels prieks, ka pērn “Fono Cēsis” skatuve spēja pulcēt vairākus tūkstošus apmeklētāju, kļūstot par vienu no centrālajiem pilsētas svētku notikumiem. Turpinot veiksmīgo sadarbību ar pilsētas domi, esam paplašinājuši “ballīti” līdz pat trim skatuvēm un divām dienām, kas, neapšaubāmi, kļūst par lielāko pasākumu, ko būsim organizējuši kopš festivāla “Fonofest” laikiem, turklāt tas būs pilnībā bez maksas.”

Pasākums sāksies piektdien, 24. jūlijā, kad plkst. 18:00 tiks atklāta “Fonokluba” un tam pieguļošā Līvu laukuma skatuve, bet turpināsies jau agrā sestdienas pēcpusdienā, kad pirmo reizi “Fono Cēsis” darbība tiks izvērsta arī pils parkā. 

Tuvākajā laikā tiks paziņoti pirmās dienas mākslinieki, kuru starpā būs gan atpazīstami pašmāju mūziķi, gan arī daži pārsteigumi no ārvalstīm. “Fono Cēsis” ietvaros ir plānots rīkot jauno grupu konkursu, sniedzot iespēju uz vienas no galvenajām skatuvēm gūt pieredzi arī uzlecošajiem māksliniekiem. 

Atgādinām, ka 2014. gada vasarā SIA “Fono” direktors Lauris Sildniks norādīja, ka “Fono Cēsis” ir paredzēts kā jauna tradīcija, aizstājot agrāk astoņus gadus notikušo mūzikas un sporta festivālu “Fonofest”.

Pasākumam iespējams pieteikties "Fonokluba" facebook lapā

Lasi vēl

Komentāri

Cēsinieks 23.02.2015. 09:12
Es braukšu uz KLANG! labāk. Fonofests bija labs, bet šis ... NAV FESTIVĀLS ;) Vismaz kā es esmu to pieradis saprast. KLANG vēl ir kur tiekties un uzlabot, tas fakts. Bet tāds bija ari Fono sākumā... Augam kopā un būs ko mazbērniem stāstīt - "manā laikā, bija tā". Šie ir pilsētsvētki ar labu zīmolu. Tad jau tik pat labi, Kuldīgas Dzīres arī jāapskata Alternative.lv ;)
Vai tad šie sakrīt vienlaikus?
Tiešām sakrīt. Nu tad viss atkarīgs kādi būs Cēsīs bigbendi un bendzīna cena :)
@Cēsinieks izklausās pēc aizvainota KLANG organizatora
Diez vai. Zinot tos čaļus, pārliecināta, ka anonīmi nerakstīs.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.