ZIŅAS

Dienvidamerikas smagā otrdiena Nabaklab

P3LICAN 17.09.2012. 09:45
Koncerti otrdienās nenotiek bieži, arī grupas no Dienvidamerikas nespēlē Rīgā regulāri, abi šie faktori ir lielisks iemesls apmeklēt koncertu.

KROW

Grupa no Brazīlijas, kas savu skanējumu raksturo, kā „Metal from Triângulo Satânico Mineiro” jeb 80-to un 90-to gadu death un thrash metal sajaukums, īpašu akcentu liekot uz vēstījumu dziesmās, kas galvenokārt stāsta par cilvēces degradāciju.
2009. gadā izdots grupas debijas albums „Before The Ashes”, kam seko koncertdarbība pa dzimto valsti un ārpus tās – Čīlē un Argentīnā.
2010. gadā rumāņu leibls „Axa Valaha Records” pārizdod grupas debijas albumu Eiropā un seko 2 mēnešu tūre pa Eiropas valstīm – 10 valstis, 35 koncerti.
Sava jaunākā albuma "Traces Of The Trade" (2012) popularizēšanas tūres ietvaros, grupa koncertēs arī Rīgā. Arī šajā reizē, grupas koncertu grafiks ir diezgan iespaidīgs un intensīvs – kopā 45 koncerti.

UNDERCROFT

Grupa, kuras saknes ir Čīle, bet šobrīd, tās dalībnieki dzīvo Vācijā un Zviedrijā, radusies 1992. gadā, Čīlē. Grupa spēlē enerģiskā thrash / death metal manierē, daudz koncertējusi, sākotnēji dzimtās valsts Čīles ietvaros, vēlāk – intensīva koncertdarbība arī Eiropā. Grupas bagāžā 5 albumi, no kuriem jaunākais – „Ruins Of Gomorrah” izdots franču izdevniecības „Seasons Of Mist” („Morbid Angel” , „Benighted” , „Watain” , „Rotting Christ” u.c.) paspārnē.

DEODIUM

Salīdzinoši jauna grupa, kas enerģiski un pārliecinoši startējusi dažādos koncertos, pierādot sevi, kā stabilu un paliekošu jaunpienācēju smagnējās mūzikas skatuvē. Grupas daiļrade latviešu valodā, top debijas albums.

Ieeja: 3 Ls, ar flaijeri 2 Ls (ar P3LICAN / Nabas zīmogu apzīmogoti flaijeri ierobežotā daudzumā pieejami Nabaklab un mūzikas veikalā „Randoms”).

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.