ZIŅAS

Devīto reizi notiks festivāls Devilstone

Devilstone 21.12.2016. 10:30
Nākamgad no 13. līdz 16. jūlijam Lietuvā, Anikščos, notiks rokenrola un ekstrēmās mūzikas festivāls "Devilstone".

Festivāls, kas notiek jau kopš 2009. gada un nepārtraukti aug, ir viens no spilgtākajiem brīvdabas alternatīvās mūzikas pasākumiem Baltijas valstīs. Festivāla mūzika izceļas ar žanru dažādību: kvalitatīvs, moderns roks mijās ar ekstremālu, atlasītu metālu, kā arī ar oriģināla skanējuma elektroniku. Tik plašu alternatīvās mūzikas spektru sagaidīsit arī nākamās vasaras vidū.

Organizatori, radošā grupa “ALT events”, min, ka festivāls arī turpmāk progresēs un devītajā reizē publika atkal tiks pārsteigta ar jaunumiem. Viens no tiem – jauna skatuve, kas vēl vairāk paplašinās festivāla teritoriju un nodrošinās jaunu telpu papildu darbībām. Saskaņā ar organizatoru sacīto, cilvēku skaits festivālā kļūst arvien blīvāks un aktīvās zona aizpilda visu ielejas platību, teju no vārtiem līdz upei. Tādēļ tiek kaldināta ideja festivāla publikai sniegt plašāku teritoriju un iespēju izkļūt no darbību virpuļa, neizejot aiz “Devilstone” robežām.

“Festivālam vēl ir kur augt – šogad to redzējām. Mēģināsim vēl vairāk paplašināt tā perimetru, lai atrastu vietu papildu kempingam un nedaudz citādākas atmosfēras telpai ar jaunu skatuvi. Kāda precīzi būs šīs skatuves koncepcija – pagaidām vēl kaldinām. Bet idejas rodas no fakta, ka līdz šim “Devilstone” nebija lounge stila, atpūtai paredzētas telpas”, - stāsta festivāla radošās grupas vadītājs Vaids Voronavičs (Vaidas Voronavičius).

Kā jau ir kļuvis ierasts, “Devilstone” sola vārtus vērt vaļā un muzikālo programmu sākt ceturtdienā. Savukārt, pēc veiksmīga pērnā eksperimenta, koncerti norisināsies arī svētdienā. “Devilstone” neaprobežojas vien ar Dainuvas ielejas teritoriju. Anīkšču pilsētas bibliotēka festivāla mākslinieciskajām iniciatīvām jau vairs nav sveša – festivāls pilsētas publiskajā telpā atkal iepazīstinās ar jaunām izstādēm un projektiem.

“Devītais “Devilstone” izcelsies ar savām spēcīgajām īpašībām un būs papildināts ar jauniem akcentiem. Alternatīvās mūzikas spektru paplašināsim, iepazīstinot ar Baltijas valstīs ne sevišķi moderniem žanriem, taču rūpēsimies par atmosfēras pretstatiem. Dzidra skaņa, skaistas gaismas un līdz detaļām iekārtota apkārtne – saglabāsies kā festivāla tēla daļa. Savukārt publikai atkal dāvināsim daudz muzikālu, māksliniecisku atklājumu un provocēsim labākās to rokenrola emocijas”, - iepazīstina festivāla organizatori.

 
Biļetes vietnē ticketshop.lv.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.