ZIŅAS

Devilstone sastāvā - Enslaved

Devilstone 03.07.2013. 17:56
Dibināta 20 gadus atpakaļ, Enslaved pamatoti ir viena no unikālākajām Norvēģijas grupām ar goda vietu smagās mūzikas pasaulē.

Tradicionālais black/ viking metal ar tā atmosfēriskajiem toņiem ir kalpojis par grupas atsperes punktu. Romantiska, cēla pagānisma atmosfēra nu jau aiz muguras un grupa palēnām pievērsās progresīvā roka lauciņam.

Kopš tā laika Enslaved guva kritiķu atzinību, un uzticamu fanu apjoms turpina pieaugt. Mūziķu pēdējie četri albumi ieguva prestižo Spellemann balvu (Norvēģijas Grammy), kuru grupa atdeva vietējam bāram.

Neskatoties uz milzīgo Enslaved ietekmi uz dominējošiem mūzikas trendiem, neviens nespēj nokopēt šīs skandināvu metal Augstības mūziku. Jaucot psihodēliskā roka gudrību ar ledainu norvēģu black metal, Enslaved atver durvis uz nezināmo.

Gatavojaties mīklainai pieredzei šogad Devilstone festivālā!

Vairāk informācijas festivāla mājaslapā

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.