ZIŅAS

Devilstone programmu papildina Uncle Acid & The Deadbeats

Devilstone 03.05.2016. 10:51
Festivāls "Devilstone" iepazīstina ar vēl vienu roka cienītājiem īpašu vārdu. 14.-17. jūlijā, Anīkščos (Lietuva), uzstāsies britu rokeri "Uncle Acid & the Deadbeats".

Briti, kuri tiek Izcelti kā būtiskākā “Austrumu” skatuves grupa, festivālu, kas norisināsies jau astoto reizi, bagātinās ar vilinošu psihodēliju.

Kulta statusu šis kolektīvs ieguva pirms dažiem gadiem, izdodot albumu “Blood Lust”, kurā būtībā jau bija saformējies grupas tagadējais skanējums. Pārāk nesteidzoties, tomēr pārliecinoši un uzvelkoši “Uncle Acid & the Deadbeats“ vien dažu gadu laikā iespēja nostiprināties roka mūzikas pasaulē un kļūt par sevišķi iekārojamu vārdu, gan Amerikas, gan Eiropas festivālos.

 “Uncle Acid & the Deadbeats” dziesmas, lai arī emocionāli smagnējas, nav sarežģītas savā struktūrā. Tajās nav psihodēliskajam rokam raksturīgo improvizāciju, ieildzinātu solo partiju vai komplicēto struktūru. Grupas darbi – pop dziesmas, bet vienlaikus arī to parodijas, kuras tumšā pazemē, ar vintāžas instrumentiem, izpilda jukuši ģēniji, gaidot apokalipsi. Grupas dziesmu teksti – tās ir tumšas šķērsielas, kurās staigā sērijveida slepkavas, sabiedrības atstumtie, kā arī tie, kuri jau sen ir zaudējuši cerību, ka, uzaustot jaunai dienai, kaut kas kaut pa milimetru uzlabosies.“Uncle Acid & the Deadbeats” jaunākā albuma “The Night Creeper“ (2015) skaņas inženieris – Liam Watson, ir strādājis ar “White Stripes”, “Tame Impala”un“Electric Wizard”. Albums tika ierakstīts, spēlējot visus instrumentus vienlaicīgi, paļaujoties, visticamāk, uz pašām modernākajām XX gs. vidus tehnoloģijām. Tieši tāda, producentu nenolaizīta, sulīga un čerkstoša, skaņa raksturīga arī grupas dzīvo uzstāšanos laikā. Bruņojušies ar tādām saldi ļaunām harmonijām, “Uncle Acid & the Deadbeats”pirms pāris gadiem, Ozzy Osbourne aicināti, sniedza viesuzstāšanās kopā ar “Black Sabbath”. Ticams, ka tik pat līdzvērtīgu savas uzkurinošās psihodēlijas devu briti piedāvās arī “Devilstone” publikai.

“Devilstone”, kas jau iepazīstinājis ar ne mazumu iekārojamāko alternatīvās mūzikas vārdu, šovasar pretendē teju uz spēcīgākā saraksta iesniedzēju festivālam gandrīz visā Baltijas reģionā. Kopumā uz četrām skatuvēm plānots izdzirdēt ap 40 grupām, kā arī vairākus DJ. To starpā – arī pasaules mēroga mūzikas zvaigznes, tāpat nozīmīgākos Lietuvas Latvijas un Igaunijas izpildītājus.

Festivāla biļetes izplata www.ticketshop.lv. Pašlaik biļetes cena – 35 EUR. Biļešu cena augs.

Informācija par festivālu: www.devilstone.net

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.