ZIŅAS

Deodium aicina uz jaunā albuma prezentāciju klubā Depo

Deodium 13.10.2014. 15:53
Pašās augusta beigās smagā metāla grupa Deodium klausītājus iepazīstināja ar savu pirmo pilna garuma albūmu „Grēks. Važas. Brīve.”, ko prezentēs 18. oktobrī klubā „Depo”.

„Grēks. Važas. Brīve.” ir stāsts, kas sastāv no 3 daļām, kuras attiecīgi veido albuma nosaukumu. Darbs pie skaņdarbiem tika iesākts vēl pirms EP „Saules kalpi” izlaišanas, kurš 2012. gadā ieguva Latvijas Metal Mūzikas Gada balvu „Gada debija”.

Jaunais albums runā par cilvēces kļūdām un trūkumiem, kā arī nespēju un reizēm nevēlēšanos tos redzēt un labot. Deodium turpina balstīties uz pirmajā albumā izveidoto formulējumu: „Stāsts par mūsdienu sabiedrības degradāciju — caur mītisku radījumu un episku notikumu prizmu”.
Dziesmu vārdos var atrast atsauces gan uz tādiem literāriem darbiem kā Dž. Orvela „1984” un „Dzīvnieku ferma”, gan Stenlija Kubrika režisēto filmu „The Shining”, kā arī dažādiem nozīmīgiem notikumiem Latvijas vēsturē un mūsdienās.

„Grēks. Važas. Brīve” tūres laikā ir jau aizvadīti koncerti Jelgavā un Liepājā, bet tagad ir pienākusi kārta Rīgai. Tāpēc 18. oktobrī visi interesenti ir aicināti uz klubu Depo (Vaļņu ielā 32), kur notiks tūres trešais, bet ne pēdējais koncerts.

Līdzās Deodium spēlēs arī grupas Apēdājs un Oceanpath.

Koncerta sākums paredzēts 21:00, uz kuru interesentiem ir lūgts ierasties laicīgi.
Ieejas maksa:
- 4 euro,
- 3 euro ar flaijeri no www.klubsdepo.lv
- 2 euro, ja savlaicīgi esi atzīmējies facebook kā DOSIES
- Pēc koncerta ieeja BRĪVA
Pasākumā būs iespējams arī iegādāties „Grēks. Važas. Brīve.” CD.

www.facebook.com/DeodiumBand

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.