ZIŅAS

Decembrī Rīgā koncertēs Cradle of Filth!

Melnā Piektdiena 16.08.2018. 15:09
12.decembrī klubā “Melnā Piektdiena” uzstāsies leģendārie ekstrēmā metāla pārstāvji “Cradle of Filth”.

“Cradle of Filth” izveidojusies 1991.gadā Safolkā, Anglijā. Dziesmu tekstos manāma liela gotiskās literatūras, mitoloģijas un šausmu filmu ietekme. Grupas žanru nevar viennozīmīgi noteikt, bet visbiežāk to sauc ekstrēmā metāla. 

2017.gadā “Cradle of Filth” laida klajā savu jaunāko albumu “Cryptoriana – The Seductiveness of Decay”. Ieraksts esot konceptuāls, jo dziesmās vienmēr tiek risināta kāda konkrēta tēma vai arī to vārdi veido vienotu stāstu. Interesants fakts, ka albuma vāka noformējumu veidojis pazīstamais latviešu mākslinieks Artūrs Bērziņš. Sadarbības rezultātā tapis arī 2015.gada albuma “Hammer Of The Witches” noformējums. Pagājušogad “Cradle of Filth” piedāvāja videoklipu “Heartbreak and Seance”, kas tika nofilmēts Rīgā, un arī to režisēja Artūrs Bērziņš.Klubs atvērts no plkst. 19.00, koncerta sākums plkst. 20.00. 
Biļetes iepriekšpārdošanā uz koncertu pieejamas vietnē Ticketshop.lv.

Lasi vēl

Komentāri

Tas moments, kad tu netiec uz nevienu foršo grupu, pat tad kad viņi izdomā atbraukt uz tavu dzimto valstiņu

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.