ZIŅAS

Dead City Holidays noslēgs Live EP prezentācijas tūri

Dead City Holidays 08.06.2016. 10:40
10. jūnijā Latvijas 1. rokkafejnīcā alternatīvā roka apvienība "Dead City Holidays" prezentēs albumu "Live EP".

Dead City Holidays ar savu pašnosaukto "Live EP" albumu jau paspējuši paviesoties lielākajās Latvijas pilsētās un aicina grupas atbalstītājus ierasties arī uz tūres noslēguma koncertu 10 jūnijā Latvijas 1 rokkafejnīcā, kur tiks atskaņotas kompozīcijas gan no ierakstītā EP albuma, gan nedzirdēti skaņdarbi. Kopā ar “Dead City Holidays” koncertā uzstāsies arī "Cacophonics" un "Ghettozloba".“Dead City Holidays” dibināta 2014. gada nogalē, kad, sanākot kopā līdzīgi domājošiem cilvēkiem, izskanēja pirmie akordi un ritmi. Grupa sevi varētu pieskaitīt pie vairākiem žanriem reizē, taču tās skanējums ar bagātīgiem ģitāras elementiem un izteikti melodisku vokālu ir pievilcīgs ne tikai alternatīvās mūzikas faniem, bet arī populārās mūzikas cienītājiem.

 Grupas sastāvā darbojas: Mārtiņš Leja (vokāls), Jānis Zariņš (bungas), Oskars Zariņš (ģitāra), Krists Kazaks (ģitāra), Kristaps Ezeriņš (bass).

 

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.