ZIŅAS

Dead City Holidays dosies Live EP prezentācijas tūrē

Dead City Holidays 30.03.2016. 11:31
Pašmāju alternatīvā roka apvienība “Dead City Holidays” aicina uz pirmajiem koncertiem.

Priekšnesumos tiks atskaņotas kompozīcijas no pašnosauktā  Live Ep 2015 albuma kā arī varēs ieklausīties, līdz šim nekur nedzirdētos, skaņdarbos. Tūres ietvaros arī būs sastopamas grupas: “7 dēli”, “Cacophonics” un “Ghettozloba”.

 “Dead City Holidays” pirmās idejas meklējamas 2014. gada nogalē, kad, sanākot kopā līdzīgi domājošiem cilvēkiem, izskanēja pirmie akordi un nobružātie ritmi. Grupa sevi varētu pieskaitīt pie vairākiem žanriem reizē, taču tās skanējums, ar bagātīgiem ģitāras elementiem un izteikti melodisku vokālu, ir pievilcīgs, ne tikai alternatīvās mūzikas kalējiem, bet arī populārās cienītājiem.

 Kopējo kokteili veido cilvēki, kuri sevi ir pierādījuši, gan rokmūzikas dziļajā gruntī, tā arī citu mūzikas žanru pasaulē. Sastāvā: Mārtiņš Leja (vokāls), Jānis Zariņš (bungas), Oskars Zariņš (ģitāra), Krists Kazaks (ģitāra), Kristaps Ezeriņš (bass).

 Dead City Holidays” koncerti:

09.04 Rīga. “Vēja brāļu ordeļa clubhouse”.

23.04 Smiltene.  “Smiltenes Alternative”. 

06.05 Jelgava. “Jelgavas Krekli”.

20.05 Liepāja. “Fontaine Palace”.

10.06 Rīga “Rockcafe Riga”. 

“Dead City Holidays” (Live Ep 2015) albumu klausies te:

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.