ZIŅAS

„Day Of The Dude” klubā "Nabaklab"

Nabaklab 05.03.2015. 10:10
Piektdien, 6. martā klubā „Nabaklab” notiks filmas „The Big Lebowski” seanss, vakaru turpinot ar viegla humora devu un izbaudot koncertu, ko sniegs Kaspars Bindemanis ar grupu, kā arī pašmāju jaunais talants Johnny B. Beast.

Vakars iesāksies ar filmas seansu plkst. 20:00 un turpināsies ar Kaspara Bindemaņa mūzikas koncertu, kura muzikālo pavadījumu nodrošinās Egons Kronbergs – ģitāra, Ivo "Skrips" Stankēvičs – bass, Vilnis Krieviņš – bungas, Kristaps Vanadziņš – taustiņinstrumenti, Sun Gurelli - perkusijas. Notiks arī akustiskā blūza un folkmūzikas koncerts Johnny B. Beast izpildījumā.

Multimākslinieks Kaspars Bindemanis par koncertu izsakas šādi: „Klausītājam būs iespēja izjust mūziku, kurā savienota elektronikas pulsējošā bāze ar roka enerģiju, fanka grūvs ar pasaules mūzikas krāsainību, latino dzīvesprieks ar flamenko smeldzi un indie bezrūpība ar klasikas nosvērtību caur dziesmām, kas tapušas laikaposmā no 1992. līdz 2015. gadam.”

Mūzikas klubs „NABAKLAB” atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, Rīgā.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.