ZIŅAS

Darbību sāk Grautiņa ieraksti

Grautiņa ieraksti 04.09.2017. 07:30
Izdodot jaunākos grupu “Nova Koma” un “OGHRE” albumus, darbību uzsāk alternatīvās mūzikas ierakstu kompānija “Grautiņa ieraksti”.

Jaunizveidotās mūzikas leibla 'Grautiņa ieraksti" mērķis ir veicināt dažādu žanru alternatīvas mūzikas grupu atpazīstamību gan Latvijā, gan ārpus tās, darbojoties ar mārketinga un preses aktivitātēm, koncertu organizēšanu, albumu izdošanu un to izplatīšanu interneta mūzikas servisos.

Tieši digitālā vide mūsdienu mūzikas biznesā spēlē ārkārtīgi lielu lomu, tāpēc par “Grautiņa ierakstu” sadarbības partneri ir kļuvis viens no vadošajiem un ietekmīgākajiem mūzikas digitālajiem izplatītājiem “The Orchard”, kas strādā arī ar tādām labi pazīstamām neatkarīgajām mūzikas ierakstu kompānijām kā “Metal Blade”, “Red Bull Records”, “Nuclear Blast”, “Relapse Records” un daudzām citām.

Pirmie albumi, pie kuru izdošanas strādāja “Grautiņa ieraksti”, ir sludge/post metāla apvienības OGHRE debijas ieraksts “Gana” un garāžroka grupas Nova Koma minialbums “Zem cita režīma”. Tuvākajā nākotnē sadarbība plānota ar jauno metāla apvienību Velns Viņu Zin, kā arī vairākām Latvijā labi pazīstamām alternatīvās mūzikas grupām, kuru nosaukumu pagaidām tiek paturēti noslēpumā. Tāpat netiek izslēgta iespēja pie kopīgiem projektiem strādāt ar grupām arī Igaunijā un Lietuvā.

Jaunumiem un aktualitātēm aicinām sekot "Grautiņa ieraksti" Facebook profilā!

 

Lasi vēl

Komentāri

Jeeee!! Nu tik būs, nu tik izdos. Paldies, ka Tu esi, Reini.
Skeptiķis 04.09.2017. 11:52
Izskatās krietni cerīgāk par Latvijas rokmūzikas asociāciju!
Tas ir labi. Spriežot pēc valodas kļūdiņām leibla pieteikumā, izskatās, ka sākums tāds sasteigts :)
Priekš kam?
Paldies! Gaidu VVZ!
arī gan jau tikai savējos vilks ārā :D
Un? Velc tu savējos :)
tipisks latvieša koments

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.