ZIŅAS

Darbību sāk alternatīvās mūzikas radio - Radio Nemiers

Nemiers 03.12.2018. 11:51
1. decembrī prezentēts jauns alternatīvās mūzikas radio - “Radio Nemiers”

Latvijas radiostaciju pulkam pievienojies jauns, jaudīgs interneta radio - Radio Nemiers. Jaunajā radiostacijā tiks atskaņota gan labākā pasaules, gan arī Latvijas alternatīvā mūzika – no roka līdz smagajam metālam.

“Radio Nemiers muzikālais saturs ir unikāls – pirmais radio Latvijā, kurā skanēs tikai alternatīvā mūzika, smagais roks un metāls gan no visas pasaules, gan arī no Latvijas. Tikai aptuveni 10% no tā, kas skan Radio Nemiers, var dzirdēt citās radiostacijās – pārējais saturs ir unikāls,” stāsta Radio Nemiers projekta veidotājs Ivars Kalvis.

Radio Nemiers fonotēkā ir jau teju 2 tūkstoši dziesmu, un šobrīd tās apjoms tiek palielināts par aptuveni 30 jaunām dziesmām ik dienas. “Tomēr katrs ieraksts tiek rūpīgi apsvērts – apsolām, mums nekad neskanēs Nickelback un Kid Rock,” komentē I. Kalvis.

Projekta līdzautors Aigars Sukurs: “Būtiski pieminēt arī to, ka “biroja stundu” jeb darba laikā Radio Nemiers saturs ir nedaudz mierīgāks un “vieglāks”, taču vakarā un naktī tiek atskaņoti radiostacijas fonotēkas smagākie ieraksti.”

Papildus rūpīgi atlasītajām dziesmām radiostacijā tiks atskaņotas arī tiešraides no bāra “Nemiers” - gan dzīvās grupu uzstāšanās, gan arī bāra labāko dīdžeju seti.

Jaunā radiostacija tika atklāta sestdien, 2018. gada 1. decembrī, bārā “Nemiers” Aristīda Briāna ielā 9a ar sarkanā paklāja cienīgu pasākumu, kuru apmeklēja mediju pārstāvji, mūzikas radītāji un izpildītāji un citi alternatīvās mūzikas cienītāji. Pasākuma laikā tika prezentēts radio logo, uzstājās grupa “Rūsa” un mūziku visas nakts garumā labākajās Radio Nemiers tradīcijās spēlēja DJ 130DB – projekta līdzautors Aigars Sukurs.

 

Lasi vēl

Komentāri

Bet kāda būtu frekvence?/pārklāšana? Nevaru atrast, un interesanti, cik tālu aiz Rīgas vilks (cik sapratu, radio ir atvērts defolt sitijā Rīgā?)
Par pirmo alternatīvo - pār skaļu. Ir tak Radio Naba.
Kāda frekvence? Tak rakstīts - interneta radio :)
a, tad jau tādu staciju ir simtiem. Skaidrs. žēl, mašīnā nesanāks.
@JB, mašīna arī skan, ja vari telefonu pieslēgt pie auto audio sistēmas. Super! Paldies par ziņu!
Kur var iesūtīt savu mūziku? :)
Info grupām sekos. Stay tuned!
Pirmās rindkopas pirmais vārds labs :) :"atvijas radiostaciju pulkam pievienojies jauns, jaudīgs interneta radio - Radio Nemiers. .. "
Panesiens :)
Edvīns Straume 25.12.2018. 02:15
Un radio Naba? It kā tiek uzskatīts par alternatīvo radio, a es te lasu - pirmais radio Latvijā, kurā skanēs tikai alternatīvā mūzika - kaut kādu vati man mēģina spraust ausīs. Drīzāk saprotu ka tas būs neta radio vairāk smagā roka un metāla cienītājiem lai varētu kratīt nemazgātās pinkainās galvas.
Kopš janvāra, ko mana auto radio "pazuda" swh rock. Bet šobrīd, manā auto ir radio NEMIERS !! Internetā klausos, baigā ekstra mašīnā !!!¡
Nu ne pirmais un ne pēdējais. Sen jau darbojas ar lv alternatīvām dziesmām onlineamr.org
Man baigi patīk radio nemiers

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.