ZIŅAS

Dambis svinēs dzimšanas dienu ar koncertu Kalnciema kvartālā

Inokentijs Mārpls 21.08.2018. 16:43
30. augustā Kalnciema kvartālā ar koncertu un vairāku viesmākslinieku piedalīšanos 50. dzimšanas dienu svinēs "Inokentijs Mārpls" solists Dambis.

Kopā ar Dambi uz skatuves kāps draugi, sabiedrībā zināmi mūziķi un grupas, kas ir aranžējuši un kopīgi ar grupu iedziedājuši Inokentija Mārpla oriģināldziesmas. Koncertā savas interpretācijas „Inokentija Mārpla” dziesmām pasniegs tādas grupas kā „Baložu Pilni Pagalmi”, „Rūsa”, „PND”, „Alis P”, „Čipsis un Dullais”, „MMMM”, „Imants Daksis” un, protams, vakara nagla – „Inokentijs Mārpls”. Vakaru vadīs iemīļotais mūziķis un Dj Roberts Gobziņš.

Ieeja no plkst. 18.00, bez maksas. Šoreiz koncerta sākums jau plkst. 19.00.Grupa "Inokentijs Mārpls" dibināta 1985. gadā kā apvienība „Aklā Zarna”, bet tās pašreizējo nosaukumu guvusi 1987. gadā. Pirmo reizi plašākai publikai parādījās 1986. gadā. Grupa ir spēlējusi dažādos festivālos un koncertējusi arī ārpus Latvijas – Igaunijā, Lietuvā, Krievijā, Nīderlandē, Ungārijā. Grupas līderis, Dambis, ir zināms kā Latvijas pagrīdes mūzikas dzīves vadītājs, darbojas daudzos mūzikas projektos, organizē koncertus un festivālus, vada izdevniecību HUBB un vada „Radio NABA” raidījumu „Bitīt matos”.
Kopš grupas pastāvēšanas pirmsākumiem, tā gājusi cauri dažādiem likteņa notikumiem, bet spējusi saglabāt savu identitāti un klausītāju mīlestību. Laika gaitā grupas sastāvu ir veidojuši tādi ievērojami mūziķi kā Nils Īle, Māris Šverns (no Baložu Pilni Pagalmi), Didzis Erra, Kaspars Bindemanis un citi.

Šobrīd grupas sastāvu veido:
Raimonds Lagimovs (Dambis) – balss/ģitāra
Ivo Stankevičs (Skrips) – basģitāra
Ēriks Lizbovskis – bungas

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.