ZIŅAS

„Crow Mother” pirmatnējie instinkti

Crow Mother 22.03.2013. 01:50
Pašmāju grupa „Crow Mother” gada jubilejā dāvina dziesmu no topošā albuma – „Changes”.

Ja instinkti izrādās stiprāki par veselo saprātu, tas nozīmē tikai vienu – ir laiks pārmaiņām. Dziesma stāsta par iekšējo dziņu, kas liek atgriezties pie dabas un attīrīt prātu no negatīvās enerģijas un domām.

Šobrīd grupa strādā pie topošā debijas albūma studijā „KS Records” un šomēnes svin savu gada jubileju. Atskatoties uz gadu kopumā, grupai tas bijis ražīgs – nospēlēti daudzi koncerti Latvijā un ārpus tās, kā arī izdoti vairāki singli.

Sastāvs:
Edijs Jurēvics – Balss
Jānis Andžāns – Ģitāra
Edgars Briedis – Basģitara
Mārtiņš Vilšķērsts – Bungas

Dziesmu iespējams noklausīties šeit

Lasi vēl

Komentāri

Fall to Pieces
Lielisks skanējums un jauka noskaņa dziesmai. Paldies par to :)
Es tiešām nesaprotu, kāpēc šī grupa ir salīdzinoši tik nenovērtēta plašākā cilvēku lokā un tik maz par to runā. Crow Mother ir Latvijas rokmūzikas jaunie prinči, pavisam noteikti. No sirds ceru, ka jums viss izdosies! V.
Papētīju, tie tak tie paši Wild, tikai citā šmorējumā.
Iespējams šī gada svarīgākā grupa Latvijas rockmūzikā! #parlatviju
Ir powers!
Seksīgs ģitārists, atgādina Peidžu!
Ir ok
Pārsteidzoši laba skaņa, nezinātu, ka Briedis ir bandā, domātu, ka kādi ārzemnieki! Veiksmi jums džeki! Valmiera par jums!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.