ZIŅAS

Circle Pit! Shows piedāvā: This Is Riga 2014

Circle Pit! Shows 29.01.2014. 11:33
Šī gada 1. martā klubā „Sapņu fabrika” pirmo reizi notiks mūzikas, sporta un mākslas iekštelpu mini festivāls This Is Riga.

Koncertorganizācija Circle Pit! Shows sadarbībā ar ekstrēmo sporta veidu veikalu „Boards.lv” un tetovēšanas salonu „Rīgas tinte” 1. martā rīko iekštelpu festivālu "This Is Riga", kas notiks klubā „Sapņu fabrika”, Lāčplēša ielā 101.

Festivāla programmā paredzēts Latvijas tetovētāju saiets ar labāko Rīgas un Cēsu tetovēšanas salonu un ārzemēs strādājošo latviešu tetovētāju piedalīšanos – pasākuma apmeklētājiem būs iespēja vērot, kā top tetovēšanas mākslas darbi, kā arī nobalsot par savu favorītu.

Festivāla pirmajā daļā risināsies skeitborda sacensības „Boards.lv Miniramp Madness” un filmas „True to This” pirmizrāde. Visa pasākuma laikā būs iespēja spēlēt alus ping pongu „VANS beerpong”, piedalīties ruma „Sailor Jerry” roku laušanās sacensībās un tetovējuma izlozē, kā arī iegādāties grupu krekliņus, mūzikas diskus un plates. 

Pasākuma otro daļu veidos koncerts ar Eiropas alternatīvās mūzikas scēnā atpazīstamām grupām - uz skatuves kāps pankroka piecinieks „Rooftops” no Maskavas, Polijas hārdkora grupa  „The Lowest”, Zviedrijas tumšā hārdkora izpildītāji „Grieved”, kā arī vācu hārdkora apvienības „Gone to Waste” un „AYS”. Pēc koncerta par muzikālo daļu rūpēsies DJ. 

Aktualitātēm seko līdzi Circle Pit! Shows facebook

Lasi vēl

Komentāri

skinhead boys 30.01.2014. 19:51
yes fucking yes:))) smiris valda:) ljoti labs pasaaciens gaidaams!!!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.