ZIŅAS

Čipsis un Dullais izziņo lielkoncertu Bravo!

Čipsis un Dullais 19.12.2019. 10:30
30. aprīlī koncertzālē “Tu jau zini Kur” notiks jaunā viļņa šlāgergrupas “Čipsis un Dullais” otrā albuma prezentācijas un 15 gadu jubilejas lielkoncerts “Bravo!”.

30. aprīlī koncertzālē “Tu jau zini Kur” notiks jaunā viļņa šlāgergrupas “Čipsis un Dullais” otrā albuma prezentācijas un 15 gadu jubilejas lielkoncerts “Bravo!”.

Lielkoncertā divās daļās tiks apskatīta visa Čipsis un Dullais daiļrade, piedaloties arī īpašajiem viesiem, ar ko grupai 15 gadu pastāvēšanas laikā izveidojusies sadarbība un tapuši kopīgi projekti. Tāpat koncertā tiks prezentēts dueta jaunākais studijas albums, un līdzās tādām tautā iemīļotām dziesmām kā “Kad meitene skumst” un “Asaras” izskanēs vēl nedzirdēti skaņdarbi.

Grupa “Čipsis un Dullais” izdevusi vienu studijas albumu “P.S. Es tevi mīlu”, regulāri uzstājas Latvijas klubos un festivālos, kā arī 2016. gadā saņēma “Alternative.lv” gada balvu kā “Alternatīvākā grupa”. 2019. gadā tapis arī pirmais grupas videoklips dziesmai “Neizmet sirdi”, kurā izmantoti kadri no Alises Zariņas filmas “Blakus”.  Izskanējušas baumas, kas šis varētu būt grupas pēdējais koncerts.Lielkoncerta biļetes iespējams iegādāties vietnē ticketshop.lv. Katrs ieejas kartes īpašnieks koncertā saņems arī grupas jaunāko albumu.

Ceturtdien, 19. decembrī, bārā “Leningrad” duets aicina ieskandināt šo notikumu un kopīgi sagaidīt svētkus koncertā “Ziemassvētku priekšnojautas ar Čipsi un Dullo”. Šī vakara pasākuma apmeklētājiem būs iespēja iegādāties grupas kreklus ar ekskluzīvu dizainu, kā arī īpašu dāvanu komplektu – kreklu un lielkoncerta ieejas biļeti.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.