ZIŅAS

Chomsky skanēs instrumentālā mūzika no Itālijas un Latvijas

ULVE Agency 16.05.2013. 11:33
18. maijā bārā Chomsky Rīgā koncertēs instrumentālās mūzikas grupas Swedish Mobilia no Itālijas un Marta Migla no Latvijas.

Swedish Mobilia ir brīvās improvizācijas mūzikas grupa, kas izveidota 2011. gadā Milānā. Tās radītajai mūzikai nav novilktu žanru robežu, bet to varētu ievietot starp džezu, mūsdienu klasisko mūziku un eksperimentālo rokmūziku. Instrumentu trīsvienību – ģitāru, basģitāru un bungas – papildina elektronika. Latīņu valodā Mobilia nozīmē „objektu kustību”. Kustība ir grupas Swedish Mobilia mūzikas būtība. Nule maijā izdots itāļu mūziķu otrais albums Did You Hear Something?.

Īpaši koncertam Rīgā tās sastāvam pievienosies itāļu saksofonists un komponists Stefano Ferians.

Pasākuma programmu papildinās instrumentālās mūzikas grupa Marta Migla no Rīgas. Tās sākums meklējams ap 2005. gadu. Ar laiku veidojās savs skanējums, sākās eksperimenti ar ģitāras atbalsīm un mēģinājumiem „ielēkt ritmā”.

Bārs Chomsky atrodas Lāčplēša ielā 68, Rīgā.

Koncerta sākums plkst. 21:00, ieeja bez maksas.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.