ZIŅAS

«Children of Bodom» izsaka līdzjūtību un veltīs koncertu traģēdijas piemiņai

Valdis Bērzvads 27.11.2013. 14:13
Pasaulslavenā Somijas metāla grupa «Children of Bodom» atcēlusi iepriekš paredzēto datumu Lietuvā, lai varētu labāk sagatavoties Rīgas koncertam, bet fani no Lietuvas uz Rīgas koncertu ieradīsies ar speciāli organizētiem autobusiem.

 

«Mēs visi ar šausmām sekojām līdzi ziņām no Rīgas, tikko kā tās parādījās medijos,» saka grupas līderis — dziedātājs un soloģitārists Aleksi Laiho. «Mēs izsakām visdziļāko līdzjūtību visām upuru ģimenēm un piederīgajiem, viņu darbabiedriem un draugiem, kā arī novēlam pēc iespējas ātrāk atveseļoties visiem, kuriem paveicās tikt cauri ar ievainojumiem!»  

Savukārt «Children of Bodom» basģitārists Henri «Henka» Seppala ierakstījis speciālu videovēstījumu Latvijas klausītājiem, kurā aicina uz koncertu un vēlreiz izsaka līdzjūtību Zolitūdē bojāgājušo ģimenēm. Turklāt mūziķis, kurš ir vismaz sešu valodu pratējs, šo vēstījumu ierunājis latviski. 

«Children of Bodom» ir viena no pasaulē visslavenākajām melodiskā ekstrēmā metāla grupām, kura savā dzimtajā Somijā ir albumu pārdošanas rekordiste (jaunākais albums «Halo of Blood» saņēma zelta albuma statusu pirmajās divpadsmit stundās pēc iznākšanas), bet kopumā vismaz pēdējie pieci grupas studijas albumi iekļuvuši ASV «Billboard» topa divsimtniekā, kā arī vēl desmit valstu pārdotāko albumu topos. Pavisam «Children of Bodom» ierakstījuši astoņus studijas albumus (visiem ir zelta statuss, bet vienam — platīna), kā arī divus koncertierakstus un četrus DVD, izlaiduši arī trīs kompilācijas un divus EP. Grupa piedalījusies praktiski visos planētas svarīgākajos metālmūzikas festivālos, kā arī vairākkārt apceļojusi apkārt Zemei ar koncerttūrēm. Rīgas koncerts ir priekšpēdējais pašreizējā tūrē, kura veltīta šogad iznākušajam albumam.  

Koncerts notiks klubā «Melnā Piektdiena» Rīgā, Brīvības gatvē 193c, un kā iesildītāji spēlēs itāļi «Sawthis» (vienreiz jau šeit uzstājušies) ar somiem «Medeia». Kluba durvis vaļā no 19:00, grupas sāks no 20:00. Biļetes iepriekšpārdošanā no 17 latiem, kluba kasē — dārgāk! 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.