ZIŅAS

"Chained Bride" prezentēs savu pirmo videoklipu

Chained Bride 08.11.2013. 15:58
Vasaras sākumā, sevi alternatīvā roka žanrā pieteica pašmāju grupa ''Chained Bride'', izdodot savu pirmo EP ''Masquerade''. Turpinot iesākto, apvienība uzsāk filmēšanu savam pirmajam videoklipam.

Šī gada 23. novembrī, Latvijas 1. Rokkafejnīcā  grupa Chained Bride prezentēs savu pirmo videoklipu dziesmai "Fight to Die". Dziesma ir jaunums no grupas gaidāmā albuma, ko plānots izdot 2014. gada vasarā. Klipa veidošanā grupa piesaistīja režisorus Ivaru Burtnieku un Ritvaru Bluku, kā arī gaismotāju Kārli Stenderu. 

Dziesma stāsta par karu, kas ir aktuāla tēma ne tikai šodien, bet arī bijusi gadu gadiem. Iespaidojoties no notikumiem, kas risinās visā pasaulē, grupa izlēma filmēt videoklipu tieši šai dziesmai, cerībā, ka visa pasaule ieklausīsies viņu dziesmā.

Kā atzīst paši grupas dalībnieki, tad šāda veida projektā visi piedalījušies pirmo reizi, taču tas ir bijis patiess prieks, jauns izaicinājums un emocijām bagāts brīdis viņu dzīvē. Visi kā viens atzīst un cer, ka rezultāts būs vairāk kā iepriecinošs.

Pirms klipa prezentācijas pasākuma, grupa  dosies  savos pirmajos ārvalstu koncertos, kuri notiks 15.novembrī  Viļņā, klubā ''Metro'', bet 16. novembrī grupa uzstāsies Kauņā. 

Grupa aicina visus savus atbalstītājus un arī tos, kuri vēl nav paspējuši iepazīt grupas radošo daiļradi, 23. novembrī, Latvijas 1. Rokkafejnīcā uz videoklipa – Fight to Die prezentācijas pasākumu, kurā bez grupas Chained Bride uz skatuves kāps arī grupas – Pūķa Gars un Crow Mother.

Lasi vēl

Komentāri

Noteikti atnākšu! :))

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.