ZIŅAS

Ceturto reizi notiks koncerts Naktsmaiņa Lauķenē

Naktsmaiņa Lauķenē 22.05.2019. 16:00
1. jūnija Cēsīs, Tirgoņu ielā 1, notiks koncerts “Naktsmaiņa Lauķenē” ar vairāku pašmāju alternatīvās mūzikas grupu piedalīšanos.

Ceturtājā sērijas “Naktsmaiņa Lauķenē” koncertā uzstāsies progresīvā death metāla grupa “Lassie the Cat”, kas pēc deviņus gadus ilgas klusēšanas atgriezusies ar nosaukumu Witherian, progresīvā instrumentālā roka trio Omertà, kā arī Smiltenes melodiskā hardcore apvienība Gené Kruppa, kas šobrīd strādā pie sava jaunākā albuma.

Tāpat uz skatuves kāps postroka apvienība Velns Viņu Zin, kuras albums “Posts” šogad saņēmis “Zelta Mikrofonu” kā labākais “Roka un metāla albums”, un savu jaunāko veikumu “Live Slow Die Homeless” atrādīs Woodoom. Par atbilstošu muzikālo noformējumu grupu starplaikos rūpēsies DJ Grautinsh


Teritorija atrodas Tirgoņu ielā 1.
Ieeja koncerta vietā no plkst. 17:00, pasākums beigas ap plkst. 23:00. Ieejas maksa - 5 eiro ziedojums.
Pasākuma organizatori aicina koncerta norises vietā neienest dzērienus stikla pudelēs, tā vietā izvēlēties plastmasu vai bundžas.

Lasi vēl

Komentāri

sanitaraia m3zgls 22.05.2019. 16:23
Voodoom vsp nezpele riga vairs ble??
atkal tie šmurguļi. tiešām nav nekas labāks lv instrumentālajā mūzikā? :(
Vai tad ir?
atkal alternative.lv eksperti sāks Tesu pielūgt? paliek jau smieklīgi at this point
lv ir tika daudz instrumentālu grupu īstenībā :D
Jāņa Pirdieni 25.05.2019. 08:30
Lv ir tik daudz grupu,ka klausos tikai vienu -čikāgas piečukus.
Lv ir tik daudz draņķīgu konču,ka knapi aizeju uz tiem diviem foršajiem pa visu gadu.
Lv ir tik daudz ekspertu,kas izskaidro,kāpēc ārzemēs par lv zin tikai Ozoliņu, Irbi un Raimondu P.
Lv ir tik attīstīta kultūra,ka uz visiem koncertiem nepietiek naudas aiziet.
Lv komentēšanas kultūra ir tik attīstīta,ka to par piemēru ņem arī Uganda un ZiemeļuKoreja, ipaši vietās,kur nezin,kas ir internets,tā vietā izmantojot saraksti tualetes sienās.
Lv toties ir daudz labu citu lietu-alkohola cenas vien priecē, pieejamība ar plaša.
Un ko gan vairāk vēl vajag,ja ne labu alu un klaviatūru,lai pabakstītos globālajā atverē vietējos forumos,jo valodu barjera un intelekta līmenis kautrīgi nošaujas ārzemju forumu priekšā.
Lv ir skaista, uz visa garīgās un intelektuālās nabadzības fona, tā tomēr nav tik sabojāta, kā citur.
Un ja gribas pameklēt vainīgo vai pirms paust savu viedo domu, paskati pirms tam spoguli,lai vēlreiz sev atzītos-es esmu pašapmierinājies, es esmu radījis pasaulē atzītu šedevru, ko lieto,pērk un pirks arī visa nākamā paaudze.
Juris Duris 25.05.2019. 09:10
Vai akal kaut kāds hop-hips par lv?
Edvīns Straume 25.05.2019. 10:51
Jāņa pirdieni - Nevajag vecīt pārspīlēt - diez vai Ugandā kāds zina par Latvijas eksistenci. Un nevajag domāt ka citu valstu interneta vide izceļas ar augstu kultūras un intelekta līmeni. Cilvēki ir pārvērtušies par pērtiķiem ar mobilajiem telefoniem rokās. Un mani priecē ka tev vienīgais iemesls kāpēc dzīvot Latvijā ir alkohola cena. Un ja tu klausies tika Čikāgas Piecīšus tad tu esi sajaucis portālus un tev te nav ko darīt. Un pirms citiem pārmet intelekta līmeni vispirms izlasi pats savu dižo tekstu. Tas pats nav nekas cits kā garīga pašapmierināšanās. Nu tev palika labāk?
P.S. LV mūzika pa lielam ir sūds un nekādas LV alternatīvās mūzikas patiesībā nav, ir tikai mazliet mazāk zināma mūzika kas LV mazajā sūnu ciemā arī grib būt populāra un atpazīstama. Ņirga vispār nāk ka LV lieto vispār tādus terminus kā "mūzikas industrija," vai "mūzikas zvaigznes." Vakar jau bija brīnišķīgs LV mūzikas festivāls "Zvaigznes pār Talsiem." Tāds arī ir Latvijas mūzikas līmenis un realitāte. Un pasaulē pa lielam vispār neviens nezina kas tā tāda Latvija ir un kur tā atrodas. Un kur te vēl runāt par kaut kādu Latvijas mūziku - visiem par to ir nospļauties. Jūs jau savā ciematā varat sēdēt un priecāties paši par sevi un runāt cik te viss ir skaisti un brīnišķīgi bet tad vismaz nevajag pārspīlēt savu nozīmību un runāt ka kādam jūs te esat baigi vajadzīgi izņemot pašiem sevi.
Jūs esat tādi eksperti, Jūsu domas un viedokļi ir tik oriģināli, kaut es būtu kā Jūs. Jūs esat lv lielākie domātāji un Jūsu komentāri, protams, nesīs neizmērāmu labumu milzīgam cilvēku skaitam. Kā jūs kļuvāt tik zinoši?! :O
Dīvaini ka lielākas post grupas par VVZ netiek aicinātas uz šo pasākumu. Ķipa organizētāji draugi? :D
Aktuālās grupas tiek aicinātas, nav raķešzinātne ne?
Guntars Račs 25.05.2019. 22:10
Edvīn, Ugandā zina gan par Latvijas eksistenci. Pagājšgad tur spēlēja Tesa.
Aktuālas grupas, wtf???
tātad uz koncertiem jāaicina tikai lielākās grupas un tās mazākās, lai iet dirst? sad

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.