ZIŅAS

Četru pašmāju grupu koncerts klubā Depo

Depo 15.09.2017. 08:09
30.septembrī, sestdien, klubā "Depo" notiks koncerts, kurā skatuvi dalīs četras vietējās grupas - "Leftover", "Overcast Rain", "Ryvendir" un "Wendigo`s Throne".

Leftover ir alternatīvā metāla grupa ar sieviešu vokālu. Šī brīža sastāvā grupa spēlē jau kopš 2016. gada, un katrs dalībnieks ir ar savu muzikālās pieredzes bagāžu – spēlē un ir spēlējuši tādās grupās kā Angervoice, Dude Knows, Mono:Tas un citās. Leftover šobrīd aktīvi strādā pie materiāla, lai tuvākajā laikā nāktu klajā ar studijas ierakstu.

Tumšā metāla grupa no Liepājas Overcast Rain spēlē drūmu un enerģisku mūziku, liekot kopā gotisko roku un blakmetālu nosaucot to par black`n`roll. Grupa sastāv no pieredzējušiem mūziķiem, kur dažiem ir ap 10 gadu pieredze dažādos sastāvos. Grupa ieguvusi klausītāju atbalstu un mūziķu atzinību, tādā veidā pilntiesīgi iekļaujoties uz Latvijas tumšās mūzikas skatuves. Grupa 2015. gadā veica demo ierakstu dziesmai “Winter depression”.

Liepājas folk/death metal grupa Ryvendir pastāv divus gadus. Ryvendir sevī apvieno death un folk metāla žanrus. Grupas iedvesmojas no tādām grupām kā Kataklysm, Amon Amarth, Gormathon un citām.  Ryvendir par grupas tapšanu: “Vēlēšanās iegrimt mistiskajā pasaulē, paraujot līdzi klausītājus, deva ideju rakstīt savu, unikālu, bet nepārspīlētu stāstu. Grupas mērķis ir dod klausītājiem ko jaunu, neatkāpjoties no oldschool metodēm”.

Wendigo`s Throne ir brutal deathcore grupa no Rīgas. Wendigo`s Throne par grupas skanējumu: “Gandrīz pusgada laikā, ejot cauri dziesmu paraugiem un saliekot visas mūsu idejas kopā, mēs izvēlējāmies tiekties pēc kaut kā neatkārtojama. Kaut kā unikāla un neparasta, iekļaujot dziļas, atmosfēriskas izskaņas, kurām piemīt ļaunuma, galvu izsmērejoši elementi”.  Grupas biedriem līdz šim ir bijusi pieredze spēlējot tādās grupās kā Slaughtered Lambs, Asphyxia Noir, Inhuman Autopsy, The Great Attractor, Eihshia un citās.

Ieeja:
- 4 euro, 
- 3 euro ar flaijeri no www.klubsdepo.lv 
- 2 euro, ja savlaicīgi esi atzīmējies Facebook ka dosies
- 1. stāvā ieeja BRĪVA

Lasi vēl

Komentāri

Kas būs jaunais OvercastRain basists?
Es!
OK, tad jau nekas labs nav gaidāms....
Ryvendir ievēro oldskūl metāl tradīcijas, varbūt aiziešu uz depo
Kārlis Ulmanis 20.09.2017. 12:24
Manā laikā šādi gan nebija. Vecajā skolā tikai divi mežradznieki un kontratenors rūpējās par māksliniecisko noformējumu Miķeļtirgū.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.