ZIŅAS

Cēsu Fonoklubs atklāj terases koncertu sēriju

14.08.2020. 10:21
Ar mūziķa Mika Dukura un grupas “Oranžās brīvdienas” koncertiem “Fonoklubs” uzsāk āra terases koncertu sēriju. Pirmie koncerti gaidāmi jau šajā nedēļas nogalē, un šie būs pirmie pasākumi, ko Cēsu iestāde rīkos pēc tam, kad vasaras programma, tostarp arī festivāls “Fono Cēsis”, Covid-19 krīzes dēļ tika atcelti.

Starp patlaban apstiprinātajiem māksliniekiem, kas ar uzstāšanos priecēs augusta un septembra nogalēs, ir Miks Dukurs, Haralds Sīmanis, grupas “Oranžās brīvdienas”, “My High Love”, “RR Band”, kā arī komiķi Jānis Kreičmanis un Rūdolfs Kugrēns.

Plānots, ka pasākumi norisināsies īpaši šim nolūkam radītā platformā, kas atradīsies “Fonoklubam” pieguļošajā āra terasē. Ņemot vērā ierobežojumus, katru pasākumu varēs apmeklēt strikti noteikts apmeklētāju skaits, kas tam piešķirs intīmu un privātu noskaņu. Uz katru pasākumu būs pieejamas tikai 50 biļetes, ko iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties “Fonokluba” darba laikā piektdienu un sestdienu vakaros vai rezervēt, ar “Fonokluba” pārstāvjiem sazinoties sociālajos tīklos.

“Noteiktos ierobežojumus mēs uztveram ļoti nopietni,” norāda kluba programmas direktors Marts Sildniks. “Par savas darbības pārtraukšanu paziņojām jau 13. martā, taču to ļoti nosacīti, strādājot tikai ar āra terases bāru, atsākām vien jūlija otrajā pusē. Pirmo reizi teju 11 gadu “Fonokluba” pastāvēšanas laikā bijām slēgti vairāk kā uz vienu nogali, kopumā klusumam valdot 132 dienas,” komentē Sildniks, piebilstot, ka šī ir pirmā vasara kopš 2005. gada, kad brāļi Sildniki nav rīkojuši nevienu mūzikas festivālu. Līdz šim tādi bija “Fonofest” un “Fono Cēsis”.

“Fono” terases atvēršana plānota piektdienās un sestdienās plkst. 19:00, savukārt koncertu sākums – plkst. 20:00. Pēc tam ieeja apmeklētājiem būs bez maksas līdz pasākuma beigām pusnaktī.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.