ZIŅAS

Cēsu Fonoklubā uzstāsies Somijas New Deadline

FonoKlubs 08.05.2013. 13:51
Sestdien, 11. maijā plkst. 21:00 Cēsu Fonoklubā uzstāsies Somijas hc/punk apvienība “New Deadline” kopā ar pašmāju hardcore pārstāvjiem “Break The Norm”.

New Deadline Latvijas auditorijai nav sveša pateicoties tās regulārajai dalībai mūzikas un sporta festivālā “Fonofest”, kas ļāvis apvienībai ne tikai sevi apliecināt vietējai auditorijai, gan laika gaitā iegūt atbalstītāju pulku. Grupas skanējumā var saklausīt ziemeļu melanholiju apvienojumā ar pozitīvu, dinamisku un kvalitatīvu agresiju.

Savu debijas albumu “Youth” grupa izdeva 2012. gadā, kopš tā laika sniedzot neskaitāmas uzstāšanās gan Skandināvijā, gan Rietumeiropā, uzstājoties kopā ar tādām apvienībām kā „Funeral For A Friend”, „Silverstein”, „The Used” un daudzām citām.

Koncertu iesildīs Cēsu hardcore grupa “Break The Norm”. Par dejām un ballīti pēc uzstāšanās gādās Fonokluba rezidents DJ Winamp. 

Koncerta sākums plkst. 21:00; ieejas maksa Ls 2.- 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.