ZIŅAS

Cēsīs piestās panku Ziemassvētku jampadracis – PND un All Day Long

Alternative.lv 13.12.2017. 10:10
Piektdien, 15. decembrī, Cēsu “Fonoklubs” uzņems pašmāju pankroka skatuvei neatņemamo tradīciju – koncerttūri “Ziemassvētku jampadracis” jeb grupu “PND” un “All Day Long” uzstāšanos. Turneja vairākās Latvijas pilsētas šonedēļ notiks jau devīto gadu.

“All Day Long” šis ir īpašs gads, jo viena no pašmāju senākajām un aizvien aktīvajām ska/punk stila grupām aizvadītajā vasarā izdeva savu debijas albumu. Nonākšana līdz albumam, kura nosaukums arī ir “All Day Long”, grupai prasīja nepilnus 19 gadus. Kaut arī oficiāls un vienlaicīgi izdots kompozīciju apkopojums līdz šim nebija, dziesmas kopš 1998. gada dažādos formātos ir dzīvojušas neatkarīgu dzīvi un līdz klausītājiem nonākušas atsevišķi.

Cēsu publikai “All Day Long” aizvien ir atmiņā pēc spilgtās uzstāšanās festivālā “Fono Cēsis”, kura laikā tika izpildīta arī dziesma “Fireman”, kas pēc vairāku gadu pauzes ir atgriezusies grupas repertuārā un no jauna ierakstītā formātā klausāma ska/punk apvienības izdotajā albumā.

Arī grupa “PND” šos svētkus aizvadīs savas 20. jubilejas gaidās. “PND” pamatoti var dēvēt par vienu no atpazīstamākajām pankroka grupām Latvijā, turklāt arī pēc visiem šiem gadiem vīri nav mazāk izslāpuši kā 1998. gadā. Grupas koncerti vienmēr ir enerģijas pilni, turklāt tādas dziesmas kā “Meitene” vai “Sprīdītis” ir kļuvušas par žanra klasiku un savdabīgu Latvijas pagrīdes mūzikas folkloru.

15. decembrī “Fonoklubs” savu darbību sāks stundu ātrāk kā ierasts, durvis verot jau 21:00. Ieejas maksa – 3€. Pēc grupu koncerta par muzikālo noformējumu gādās dīdžejs Kalvis Amantovs.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
8.nov
svētdiena

Cult of Fire / Malokarpatan

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS