ZIŅAS

Cēsīs notiks Kasešu nakts sarunas

Kasešu nakts 19.03.2019. 09:19
13. aprīlī Cēsīs notiks cikla „Kasešu nakts” 13. pasākums. Tēma - alternatīvās mūzikas platforma "Tornis".

Pasākuma pirmajā, sarunu daļā, viesosies mūziķis Uldis Gedra. Sarunas tēma – „Alternatīvās mūzikas platforma „Tornis”. Viņš kopā ar domubiedriem struktūru nodibināja 1991. gadā. Tās paspārnē darbojās vairākas pagrīdes lenšu un kasešu izdevniecības. Torņa telpās savulaik notikuši daudzu desmitu alternatīvās mūzikas grupu koncerti un studijas ieraksti. Sarunas dalībniekiem būs unikāla iespēja uzzināt vairāk par Torņa darbības un uzdot sev interesējošos jautājumus.

Pasākuma otrajā daļā, kuras sākums plānots ap 20:30, notiks kasešu diskotēku. Īpašais viesis, kasešu entuziasts Dailis Reķis no Kārļiem. Pēc viņa savas kasetes plāno tīt kasešu žokeju apvienība Zeme – Gaiss un Raimonds Mežaks. Par vizuālo noformējumu rūpēsies Ģirts Užāns. Ieeja pasākumā tikai zeķēs un par ziedojumu.Saruna notiks sestdien, 2019. gada 13. aprīlī, Cēsīs, Rīgas ielā 47, digitālās reklāmas aģentūras „Naked” telpās (ieeja no Vaļņu ielas). Sākums 19:00.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.