ZIŅAS

Catalepsia un Crow Mother konkursā Supernova 2016

Alternative.lv 01.02.2016. 11:26
Starp 20 izpildītājiem, kas konkursā "Supernova 2016" sacentīsies par ceļazīmi uz "Eirovīziju", iekļuvuši metālisti "Catalepsia" un rokgrupa "Crow Mother".

Pirmie desmit dalībnieki uz konkursa "Supernova 2016" skatuves kāps jau 7. februāra vakarā, kad kanāla LTV1 tiešraidē žūrijas un skatītāju vērtējums noteiks, kuri četri iekļūs konkursa pusfinālā, bet kuriem konkurss būs beidzies. Otri desmit izpildītāji par žūrijas un skatītāju simpātijām un vietu pusfinālā cīnīsies 14. februārī. Žūrijā būs Guntars Račs, Kaspars Roga, Ieva Kerēvica un Intars Busulis.

7. februārī par iekļūšanu konkursa "Supernova" ar tādiem mūziķiem kā Paula Dukure, Samanta Tīna, Sabīne Berezina, grupu "ElektroFolk" un citiem sacentīsies metālmūzikas apvienība Catalepsia ar dziesmu "Damnation". Grupa 2015. gadā pilna garuma debijas albumu "World Of Cliche" (par ko iespējams balsot arī Alternative.lv Gada balvā), kā arī aktīvi koncertē Rīgas un Latvijas klubos. Savukārt 14. februārī par iekļūšanu konkursa "Supernova" pusfinālā un iespēju doties uz Zviedriju cīnīsies rokgrupa Crow Mother ar dziesmu "Demons".


21. februārī astoņi pusfinālisti cīnīsies par četrām vietām konkursa "Supernova 2016" finālā. Savukārt fināls notiks 28.februāra vakarā, kad tikai un vienīgi skatītāju balsojums noteiks, kurš kļūs par konkursa "Supernova 2016" uzvarētāju un iegūs tiesības pārstāvēt Latviju pavasarī Stokholmā notiekošajā starptautiskajā dziesmu konkursā "Eirovīzija".

Lasi vēl

Komentāri

Nu lai veicas. Man jau šķiet, ka vienai no šīm grupām ir cerības tikt finālā.
Cerams, ka viņus nenoēdīs!
Ha lol kataleptiķi tagad šauj uz ejroviziju?? :D šitas tak ir viens pindarkrillis labaiais
Kuces berns 02.02.2016. 01:12
Es esmu kuces berns. Man nav ko darit. Baigi gaļimsja vsp
Catalepsia labākie! :)

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.