ZIŅAS

Catalepsia gatavo savu pirmo mūzikas video

Catalepsia 01.11.2016. 11:50
Latvijas doom metal pārstāvji "Catalepsia" klausītājiem un skatītājiem gatavojas nodot savu pirmo mūzikas video, ko prezentēs Latvijas 1. Rokkafejnīcā 24. novembrī.

Ideja par mūzikas video veidošanu grupai radusies jau sen, taču līdz idejas īstenošanai tās dalībnieki nonākuši tikai šogad, kad tika rasta sadarbība ar digitālo projektu studiju ArtMedia Production.

Video tiek veidots kompozīcijai ar nosaukumu “To Escape and Return”, un tas  ticis ierakstīts Kārļa Šteinmaņa ierakstu studijā “KS Records”. Skaņdarbs ir svaigs ieraksts un līdz šim nav ticis pubicēts. Tajā saklausāmas dažādas nokrāsas, un, pašā video gan tieši, gan tēlaini tiek atainoti dzīves drūmie brīži un centieni no tiem izbēgt.

Mūzikas video tika filmēts Rīgā un Liepājas cietokšņa fortos. Filmēšana aizņēma vairākas dienas. Jau novembra beigās video būs redzams visiem.

Mūzikas video prezentācija notiks 24. novembrī plkst. 21:00 Latvijas 1. Rokkafejnīcā (Mārstaļu iela 2/4, Vecrīga), kur grupa bez video atrādīšanas sniegs arī koncertu. Ieeja pasākumā būs bez maksas.

2015. gadā Catalepsia izdeva savu pirmo pilnmetrāžas albumu “World of Cliché”. Kopš tā laika grupa uzstājusies festivālos un citos pasākumos gan Latvijā, gan ārzemēs.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.