ZIŅAS

„Burned In Blizzard” ieraksta prezentācija

Burned In Blizzard 20.04.2014. 10:12
20. aprīlī klubā „Nabaklab” metāla apvienība „Burned In Blizzard” prezentēs jauno EP „The Perspective of Alter Ego”.

„Burned In Blizzard” jaunais EP ieraksts savu pirmatskaņojumu piedzīvoja kinoteātrī „Kino Citadele” „Lamb of God” dokumentālās filmas „As The Palaces Burn” seansa ietvaros, kas notika 20. martā ierobežotam auditorijas lokam. Tagad jaunais materiāls pirmo reizi tiks prezentēts dzīvajā izpildījumā.

Uzstāšanās laikā „Burned In Blizzard” pirmo reizi kāps uz skatuves jaunajā sastāvā un iepazīstinās auditoriju ar jauno ritma ģitāristu Tomu Krēsliņu. Tiks izpildīts grupas repertuārā vēl iepriekš nebijis sets, kurā būs iekļauts gan jaunais materiāls, gan arī vecās dziesmas jaunās skaņās.                                 

Koncertā savu pirmo uzstāšanos sniegs sevi nupat pieteikusī alternative rock grupa Pain Fiction. Uz skatuves kāps arī labi zināmās pašmāju grupas Dehead (thrash metal) un Legacy ID (progressive metal), kā ari pasākuma īpašie viesi - itāļu death metal apvienība Rise of Tyrants.

Pasākuma sākums: 20:00

Ieeja no 19:00, ieejas maksa: Eur 3.

Piesakies pasākumam šeit: https://www.facebook.com/events/1462638707301317/

„Burned In Blizzard” aktivitātēm var sekot grupas Facebook lapā: https://www.facebook.com/Burnedinblizzard

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.