ZIŅAS

„Burned In Blizzard” iekļūst Zviedrijas konkursā

Burned In Blizzard 03.01.2013. 18:01
Latvijas heavy metal grupa „Burned In Blizzard” ir izvēlēta kā viena no 145 kandidātēm, kas piedalās konkursā par uzstāšanos uz slavenā smagās mūzikas festivāla „Sweden Rock Festival 2013” skatuves, kas notiks no 5. līdz 8. jūnijam Solvesborgā, Zviedrijā.

Pirmā balsošanas kārta notiek līdz 2013. gada 20. janvārim festivāla mājaslapā www.swedenrock.com, pēc kuras 25 visvairāk balsojumu ieguvušās grupas tiks izvirzītas nākamajai atlases kārtai.

„Sweden Rock Festival” tiek rīkots jau kopš 1992. gada, un tas ir kļuvis par vienu no lielākajiem un nozīmīgākajiem smagās mūzikas festivāliem Eiropā, kurš savā vēsturē ir pieredzējis tādu leģendāru mūzikas apvienību kā „Judas Priest”, „Alice Cooper”, „Deep Purple”, „W.A.S.P.” un citu uzstāšanos. Savukārt kā festivāla īpašos viesus 2013. gadā organizatori izceļ grupas „KISS”, „Rush” un „Europe”. Sarakstu papildinās arī vesela virkne citu atzītu grupu, kā arī atlases konkursā uzvarējušās apvienības.

Uz atlasi bija pieteikušās vairāk nekā 1500 grupas no visas pasaules, no kurām uz pirmo atlases kārtu kā labākās tika izvirzītas 145 grupas, kuru skaitā arī pašmāju pārstāvji „Burned In Blizzard”. „Šis ir mums līdz šim lielākais konkurss un varenākā iespēja tikt ārpus mīļās Latvijas robežām un paraudzīties, kā ‘zāģē’ Zviedrijā!” komentē „Burned In Blizzard” ģitārists Matīss Klaviniuss. Grupa aicina viņus atbalstīt un palīdzēt tikt arī līdz atlases otrajai kārtai, piedaloties balsošanā, kas notiks līdz 2013. gada 20. janvārim. Balsot var vienu reizi dienā festivāla mājaslapā www.swedenrock.com.

Savas muzikālās karjeras laikā „Burned In Blizzard” ir izdevuši vienu studijas albumu ar nosaukumu „Whiteout” un vienu oficiālo mūzikas video dziesmai „Power and Honour”. Grupa, pazīstama ar melodisku un smagu skanējumu, kas papildināts ar divbalsīgiem ģitāru solo un daudzbalsīgām vokālu melodijām, ir ieguvusi balvu kā „Labākā jaunā Latvijas metal grupa 2011” un uzvarējusi citos vietējā mēroga konkursos, kas rezultējies ar ievērojamu Latvijas mēroga atpazīstamību, apjomīgu koncertēšanas pieredzi un lojālu fanu atbalstu. Grupas vietējie panākumi ir radījuši starptautiska mēroga interesi par „Whiteout” albuma recenzēšanu un mūzikas atskaņošanu radio. Šobrīd „Burned In Blizzard” strādā pie otrā studijas albuma un gatavojas grupas 2 gadu pastāvēšanas svinībām.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.