ZIŅAS

„Bubamarā" – Otava Yo un Obscurus Orbis

Bubamarā 13.08.2012. 16:12
Pasaules mūzikas krogā Audēju ielā 8 trešdien – Sanktpēterburgas populārās tautiskās mūzikas grupas vienīgais klubu koncerts Rīgā šomēnes, piektdien – viduslaiku skaņu suģestija.

Trešdien, 15. augustā, pulksten 21 par lustīgu danču vakaru gādās atraktīvā krievu apvienība Otava Yo. Ar dūdām, krievu kokli gusli, vijolēm, ģitāru un perkusijām viņi veido nebēdnīgas versijas par savas tautas skaņu mākslu un populārām melodijām no mūziķu vecāku jaunības laikiem, gādājot par jautru noskaņojumu publikā – vienalga, vai klausītāji prot krievu valodu, vai ne. Pirms dažiem gadiem Sanktpēterburgā dibinātais kolektīvs paspējis iemantot lielu popularitāti arī Latvijā, viņi ir labi Bubamaras draugi un bieži koncertviesi. Pēc koncerta ne mazāk karstas dejas nodrošinās DJ Speiss.

Ceturtdien, 16. augustā, pulksten 21 iknedēļas Songs I Wish I'd Written (Post Gotye Music Party) piedāvās DJ Ma.Be.

Piektdien, 17. augustā, pulksten 21 no Bubamaras skatuves sāks skanēt kroga apmeklētāju iecienītā senā mūzika no visas viduslaiku Eiropas – iespaidīgām bungām, dūdām un cienījama vecuma stīgu instrumentiem bruņojušos, viduslaiku apģērbos tērpušos ansambļa Obscurus Orbis mūziķu sniegumā.

Sestdien, 18. augustā, paredzētā surprise act jeb pārsteiguma uzstāšanās tiks izziņota atsevišķi.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.