ZIŅAS

Rīgā uzstāsies baltkrievi Brutto

Melnā Piektdiena 01.04.2016. 12:45
Brutto, kuras līderis ir populārās baltkrievu grupas "Lyapis Trubetskoy" dibinātājs Sergejs Mihaloks. 1. aprīlī klubā "Melnā Piektdiena" uzstāsies ar paplašinātu programmu.

2015. gada 15. martā grupa Brutto pārizdeva savu debijas albumu "Underdog". Jaunajā versijā tika iekļautas dziesmas no grupas "Lyapis Trubetskoy" repertuārā: "Voini sveta", "Železnij", "Svjashenij ogonj", dziesmas "Kapital" angļu versija un jaunas dziesmas "Adidas", "Garri" un "Budzj smelim!".

2015. gadā kolektīvs izdeva otro studijas albums "Rodny Krai". Isā laikā tika nofilmēti 12 videoklipi un 2 lyric-video. Tika veikta lielā koncerttūre Ukrainā - vairāk nekā 40 pilsētās. Grupa kļuva par hedlaineri lielākajos festivālos Ukrainā (Z-Games, ZАХІД, Файне Місто, Бандерштат, Схід-Рок, Respublica u.c.) un arī Lietuvā, Polijā, Latvijā, Moldovā un Lielbritānijā.Jau vairākus gadus Sergejam Mihalokam ir liegts uzstāties savā dzimtenē – Baltkrievijā. Arī Krievijā tika atcelti vairāki koncerti. Grupas līderim un producentam nācās pārcelties uz dzīvi Ukrainā.
"Brutto" vienmēr uzstājas ar savu konkrētu pilsoņa pozīciju, kurā runā par Baltkrievijas un citu valstu brīvības ideju un pašapziņu. Dziesma "Voini sveta" kļuvusi par brīvības himnu barikāžu laikā Maidanā Ukrainā.Rīgā muzikanti atvedīs paplašināto programmu, kurā ietilpst 12 hīti no "Lyapis Trubetskoy" repertuāra.

Biļetes iespējams iegadāties vietnē www.ticketshop.lv.
Koncerts norisināsies 1. aprīlī klubā "Melnā Piektdiena" sākums 21:30, ieeja no 20:00.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.