ZIŅAS

Brutal Assault izziņo jaunus festivāla dalībniekus

Brutal Assault 02.03.2015. 15:15
Čehijas smagās mūzikas festivāls atjauno grupu sarakstu, kas jau ir sasniedzis 73 apvienību atzīmi.

Festivālam kā vieni no pēdējiem pievienojās amerikāņu komanda Mastodon, kuri Brutal Assault uzstāsies pirmo reizi. Jāatgādina, ka viņu pagājušā gada albums Once More ‘Round the Sun izpelnījās plašu kritiķu atzinību, kā arī grupa tika nominēta Grammy nominācijā Best Metal Performance.

Protams, svarīgi pieminēt, ka pasākumam ir pieteikti arī tādi lieli vārdi kā Napalm Death, Suicide Silence, Mushroomhead, Sunn0))) un citas nozīmīgas apvienības. Festivālā pieteikušās ļoti daudz dažādu žanru pārstāvji, kā labs piemērs tam varētu būt gan Sólstafir, gan Rectal Smegma dalība.

Tāpat Brutal Assault aicina izmantot iespēju apmesties festivāla laikā kādā no viesnīcām. Tagad ir iespēja jau rezervēt sev istabiņu gan Cernigov, gan Allesandria viesnīcā. Apmešanās laikā no viesnīcām regulāri uz pasākuma norises vietu kursēs buss. Vairāk informācija par nobukošanu skatīt šeit www.brutalassault.cz/en/accommodation/

Gatavojoties festivālam, alternative.lv aicina kārtīgi iziet cauri grupu daiļradei, jo kā jau tas ir minēts pasākumā piedalās ļoti plašs grupu spektrs. Nelielu ieskatu dalībniekos var iegūt šeit www.brutalassault.cz/en/bands/

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.