ZIŅAS

Brutal Assault izziņo jaunas grupas

alternative.lv 12.06.2014. 10:31
Čehijas smagās mūzikas festivāls Brutal Assault izziņo, ka festivāla grupu sarakstam pievienosies Flotsam and Jetsam, Exivious, Hammercult un čehu grupa Krabathor.

Festivāla organizatori īpaši izceļ vietējo ražojumu: “Krabathor ir vissvarīgākā čehu grupas atkalapvienošanas 2014.gadā. Mēs esam ļoti priecīgi, ka varam piedāvāt šādu uzstāšanos un centīsimies palīdzēt, lai viss izdodas kā nākas.” Īpaši izcelt vēlētos grupas mēģinājumu video, kurā ir redzams kā viņi gatavojas Brutal Assault 2014 festivālam. Mēģinājumu telpa atgādina gan nedaudz kāda piemājas dārziņa māju ar smukām gleznām un kādām padomiskām relikvijām.

Iespējams, lielākais jaunums būtu Flotsam and Jetsam pievienošana festivāla klāstam. Grupa, kura ir jau darbojusies kopš astoņdesmito gadu sākuma un kurā arī ir gandrīz jau no pašiem pirmsākumiem spēlējis ilggadējais Metallica basģitārists Džeisons Ņūsteds (Jason Newsted), kurš starp citu arī bija viens no galvenajiem tekstu autoriem Flotsam and Jetsam. Pagājušogad grupa izlaida albumu Ugly Noise caur interneta platformu PledgeMusic, kurā finansiālais atbalsts nāk tieši no pašiem klausītājiem (crowdfunding). Tāpat arī Flotsam and Jetsam, izmantojot šo saitu, bija iespējams izdot jau iepriekšminēto albumu, un ziedotājiem dodot unikālu iespēju iegūt jauno albumus ar dažādām ekstrām ātrāk nekā visiem pārējiem.

Ja augstākminētās grupas spēlē kaut ko vairāk ierastu, tad Exivious no Nīderlandes pārstāv kā BA organizatori to dēvē fusion metal. Pameklējot internetā, raksturojums tam kļūst vēl plašāks – Progressive metal/Jazz Fusion. Ar šo atkal tiek atgādināts festivāla plašais muzikālais diapazons.

Tāpat būtu interesanti pavērot jaunpienācējus Hammercult no Izraēlas. Grupa, kura ir dibināta tikai 2010.gadā, bet jau ir nokļuvusi “viena no ietekmīgākajām metāla grupām Izraēlā” statusā. Hammercult jaunais albums Steelcrusher iznāca šī gada sākumā. Starp citu, dziesmā We are the people ir pieaicināts Andreas Kissers (Andreas Kisser) no Sepultura.

Atgādinam, ka Brutal Assault 19. reizi norisināsies no 6. līdz 9. augustam, kurā spēlēs vairāk nekā 90 grupas, starp kurām ir arī tādi lieli nosaukumi kā Slayer, The Devin Townsend Project, Venom, Converge, Six Feet Under un citas grupas. Unikālā cietokšņa atmosfēra un vēsture ir neatņemama festivāla tēla sastāvdaļa, un sniedz festivāla apmeklētājiem neparastu pieredzi.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.