ZIŅAS

Brutal Assault izziņo grupu laikus

Brutal Assault 25.07.2014. 09:30
Čehu smagās mūzikas festivāls Brutal Assault beidzot atklāj grupu uzstāšanos laikus.

Kā organizatori savā mājas lapā raksta, ka elles vārti tiks atvērti trešdien, 6.augustā, un pirmā grupa sāks jau plkst. 15:30. Pirmā dienā būs kā tāda iesildīšanās, jo uzstāsies vien deviņas grupas, starp kurām arī ir tādas apvienības kā Flotsam & Jetsam, High On Fire un Venom. Interesanti, ka festivāla headlaineri Slayer uzstāsies jau festivāla otrajā dienā, un aiz viņiem spēlēs pēc tam vēl Children Of Bodom, Architects, Red Fang un vēl saujiņa grupu. Savukārt noslēdzošajā vakarā, iespējams, vairāk zināmās grupas būs Down, Satyricon un Converge.

Alternative.lv īpaši vēlas uzsvērt, ka šis festivāls ir kā radīts “gribu redzēt festivālā cik vien daudz grupu iespējams” faniem, jo organizatori divas galvenās skatuves, Metalshop un Jägermeister, ir novietojuši blakām, un, kas ir pats svarīgākais, grupu laiki nepārklājas. Tātad, kad viena apvienība beidz spēlēt, tad tev ir dots neliels brīdis, lai paspēj aiziet līdz otrai skatuvei. Diemžēl, lai viss neliktos tik pasakaini, ir arī trešā, izmēros mazāka skatuve, kurā gan daudzi uzstāšanās laiki varētu pārklāties. Bet neiesim jau gausties, tāda ir tā festivāla būtība – dot nelielu sarūgtinājuma sajūtu, ka neesi uz kaut ko paspējis.

Tāpat svarīgi pieminēt, ka festivāla teritorijā darbosies vairāk kā 30 ēdināšanas vietas un četri lieli alus stendi, bet festivālā būs vēl vietas, kur alus tiks pārdots. Tiek ziņots, ka Brutal Assault būs pašiem sava iekšējā festivāla valūta, kuru varēs samainīt speciāli paredzētajos punktos. Ir dzirdēts, ka alus, iespējams, būs cenā no 1,2€ un ēdiens – līdz 4€.

Nelielu ieskatu kā Brutal Assault festivāls izskatās var iegūt šeit http://brutalassault.cz/en/ground/. Jāizceļ interesantais Natural Stand, kas ir platforma astoņu metru augstumā ar skatu uz abām skatuvēm.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
8.nov
svētdiena

Cult of Fire / Malokarpatan

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS