ZIŅAS

Brutal Assault ieskaņas: Touché Amoré

Jānis Andersons
JĀNIS ANDERSONS 06.07.2015. 19:42
Pēc pagājušā gada Brutal Assault festivāla apmeklējuma uzreiz bija skaidrs - nākamgad braucam atkal! Un lai veicinātu lasītājos vēlmi paviesoties vienā no lielākajiem Eiropas smagās mūzikas festivāliem, piedāvājam ieskatu dažās no festivālā spēlējošajām grupām – šoreiz Touché Amoré.

Stils: Post-hardcore, hardcore punk, screamo. 

Touché Amoré ir an amerikāņu post-hardcore grupa no Burbankas, Kalifornijā, kas izveidojās 2007. gadā. Grupa sastāv no vokālista Jeremy Bolm, ģitāristiem Clayton Stevens un Nick Steinhardt, basģitārista Tyler Kirby un Elliot Babin pie bungām. Savas karjeras laikā puiši ir paspējuši izdot trīs studijas albumus un vairākus EP un splitus kopā ar tādām grupām kā La Dispute, Pianos Become the Teeth, Title Fight un citiem.

Grupas pirmais albums ...To the Beat of a Dead Horse tika izdots 2009. gada Jūnijā tikai digitālā un vinila formātā un ātri iekaroja gan klausītāju, gan kritiķu no Sputnikmusic, Punknews.org, and Alternative Press uzmanību

Touché Amoré otrais studijas albums, Parting the Sea Between Brightness and Me, tika izdots 2011. gada Jūnijā. Arī šoreiz grupa saņēma daudz uzslavas un iekļuva dažos gada labāko albumu sarakstos. Atbalstot albumu, grupa pavadīja vairākas tūres kopā ar tādiem grandiem kā Converge, Rise Against un Architects.

Pēc divu gadu pārtraukuma, 2013. gada Septembrī, grupa laida klajā albumu ar nosaukumu - Is Survived By, ko Alternative Press apskatnieks Scott Heisel raksturoja kā klaustrofobisku, šā vārda labākajā nozīmē. Breikdauni neesot muzikāli, bet gan psiholoģiski.

Jaunākais materiāls no Touché Amoré ir splits ar grupu Self Defense Family – Self Love, kas tika izdots šī gada sākumā.

Kāpēc būtu vērts redzēt šo grupu: Ja tu esi viens no tiem cilvēkiem, kam vārdu salikums post-hardcore un screamo saistās ar grupām, kas nav radušās 2000. gadu sākumā, tad pastāv ļoti liela iespēja, ka Touché Amoré ir viena no tām grupām, kas tavuprāt uzpūtīs gaisu un atdzīvinās jau padzisušās žanra ogles dabiskā veidā, nevis tā, kā to mēģināja darīt ierakstu kompānijas divdesmit pirmā gadsimta pašā ievadā.

Meklē Touché Amoré interneta plašumos:

http://toucheamore.com/

https://twitter.com/toucheamore

https://www.facebook.com/ToucheAmore

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.