ZIŅAS

Brutal Assault ieskaņas: Satyricon

Brutal Assault 23.06.2014. 00:43
Vieni no black metal karognesējiem norvēģu Satyricon uztāsies arī Čehijas smagās mūzikas festivālā Brutal Assault.

Grupa ir dibināta jau 1991. gadā, Oslo. Satyricon ir izdevuši līdz šim astoņus albumus un ir pirmā norvēģu grupa, kas ir sadarbojušies ar multinacionālu ierakstu leiblu, EMI. Interesanti, ka Satyricon pirmie albumi ir ieturēti klasiskā black metal stilā, bet pārējos ir novērojams jau neliela hard rock ietekme. Piemēram, būtu grūti salīdzināt šo gabalu

Ar šo

Tomēr pēdējā video var ļoti labi novērot to, cik ļoti Norvēģijā black metal ir novērtēts, ja tiek dota iespēja spēlēt kopā ar norvēģu nacionālo operas kori. Interesanti, ka Satyricon šī nav vienīgā reize, kad ir uzstājušies ar tādu papildspēku.

Par Satyricon tiek plaši runāts, ka viņi ļoti riskanti pārbauda šī mūzikas žanra robežas, bet šķiet, ka nav labāka veida izprast mūziku, kā tikai pārbaudot visu iespējamo.

Pirms došanās uz Brutal Assault, alternative.lv silti iesaka kārtīgi noklausīties grupas pēdējo albumu, kurā ir ietverts diezgan plašs muzikālais diapazons. Tas ir atkal kā pārbaudījums Satyricon faniem, jo daudzās vietās šis albums izklausās vairāk kā nedaudz smagāks roks. Neskatoties uz to, Satyricon vienmēr nostāda mūzikas kvalitāti priekšplānā, tāpēc uzstāšanās Brutal Assault būs viena no svarīgākajām visā festivālā.

Linki

https://www.facebook.com/SatyriconOfficial

http://www.satyricon.no

http://www.youtube.com/Satyricon

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.