ZIŅAS

Brutal Assault ieskaņas: Red Fang

Brutal Assault 14.05.2014. 17:26
Alternative.lv iepazīstina ar grupām, kuras būtu interesanti redzēt Brutal Assault festivālā. Šoreiz – Red Fang.

Red Fang ir salīdzinoši jauna grupa, tā ir izveidota 2005. gadā, Portlendā, kad, izjūkot Party Time, bundzinieks Džons Šermans (John Sherman), ģitārists Deivids Salivans (David Sullivan) un basģitārists Ārons Bīms (Aaron Beam) apvienojās ar vēl vienu ģitāristu Braienu (Bryan Giles). Sākotnēji bija plānots veidot grupu ar nosaukumu Special Princess, bet līdz ko Braiens atgriezās Portlendā, tā plāni mainījās un radās Red Fang. Kā jau minēju, grupa ir radusies nesen, bet interesanti, ka vidējais vecums apvienībā ir no 38 līdz 44 gadiem. Visi ir darbojušies mūzikā jau ilgāku laiku, un rodas sajūta, ka Red Fang ir visa pieredzētā apvienojums. Mūzika tomēr ir viņu sirds lieta, neskatoties uz to, ka, piemēram, Braiens ir strādājis par bārmeni vai Ārons ir gan palīdzējis tēvam zinātniekam, gan ieguvis grādu bioloģijā, gan bijis atbildīgs par leļļu nodaļu multiplikācijas filmai Caroline.

Visticamākais, ka grupu visi zina viņu humorpilno videoklipu dēļ. Piemēram, no viņu pirmā albuma Red Fang video singlam Prehistoric Dog ir redzams viss, kas ir nepieciešams izcilam klipam – burvji, četri tēvaiņi, alus, cīņa starp labo un ļauno. Protams, kā paši atzīst, tad videoklipos redzamie viņu tēli nav tādi kā īstajā dzīvē – video redzamais ir neliels pārspīlējums.

Ņemot vērā neizmērojamo alus patēriņu šajā video, varētu droši teikt, ka alus ir kā Red Fang totēms, bet patiesībā tā nav, piemēram, grupas solists Ārons alu nedzer jau ilgāku laiku veselības problēmu dēļ. Tāpat arī alus patēriņš nav tik liels saspringtās tūres dēļ.

Nesen Red Fang devās tūrē pa visu Eiropu, Krieviju, Ziemeļameriku, Austrāliju spēlējot kopā ar ļoti daudz lieliem un ne tik zināmiem vārdiem. Pēdējo gadu laikā uzmanība viņiem tiek pievērsta ar vien vairāk, jo katram koncertam tiek atdoti visi 100%. Kā bonuss faniem ir Red Fang pūļa bildes taisīšana, kas parasti notiek koncerta izskaņā. Katram Red Fang fanam ir kā pienākums iekļūt šajā bildē. Ir dzirdēts, ka pie Red Fang ārdīšanās pūlī sākas jau ar pirmajām sekundēm un beidzas tik pašā izskaņā. Šī ir viena no tām grupām, kuru ir ļoti svarīgi redzēt dzīvajā Brutal Assault.

Red Fang varēs redzēt ceturtdien, 7.augustā plkst. 00:35

Linki

http://www.redfang.net/

https://www.facebook.com/redfangband

http://redfang.bandcamp.com/

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.