ZIŅAS

Brutal Assault ieskaņas: Ignite

Alternative.lv 25.06.2014. 14:15
Pozitīvi lādēta hardcore laika mašīna – Ignite.

Melodiskā hardcore grupa Ignite muzicēšanu uzsāka tālajā 1993. gadā Kalifornijā, ASV un pa šiem gadiem paspējuši izdot veselus 10 ierakstus, no kuriem divi ir spliti – viens ar Good Riddance un otrs ar X-Acto. Būdami, savā ziņā, klasiski hardcore pārstāvji, grupas mūzika ir uzlādēta ar sociāliem un politiskiem dziesmu vārdiem, kas caurvij skanējumu un piešķir mūzikai zināmu jauneklību. Ņemot vērā, ka Ignite vokāls Zoltan Teglas ir ar Ungāru saknēm, tad dziesmās ļoti bieži tiek pieminēta pastāvošā politiskā un kapitālistiskā iekārta Austrumeiropā.

Grupas skanējums ļoti atgādina, mums tik ļoti pazīstamo, Eiropas veco “standarta” hardcore. Ņemot vērā, ka pēdējo albumu Our Darkest Days grupa izdeva tālajā 2006. gadā, tad grupas uzstāšanās būs interesants un patīkams ceļojums laikā, kad arī mūsu pusē koncertos bija dzirdami līdzīgi akordi. Kā raksta Amy Sciarretto par Ignite pēdējo albumu – tas būs albums, kas izturēs visas laika pārbaudes un būs ieraksts, kuru tu klausīsies kopā ar saviem bērniem. Dungojot līdzi pozitīvajām un ar enerģiju pārpilnajām dziesmām, nevaram viņai nepiekrist – Our Darkest Days jau ir izturējis laika pārbaudi – 8 gadus pēc izdošanas, tas izklausās tikpat svaigs un enerģisks kā tikko ierakstīts.

Kāpēc ir vērts dzirdēt Ignite Brutal Assault 2014?

Šī grupa iesēdinās tevi laika mašīnā un aizbliezīs atpakaļ uz 2000. gadu vidu, kur pozitīvas enerģijas pārpilnībā dejosi un dziedāsi līdzi Ignite lipīgajām dziesmām.

Linki

http://igniteband.com/

https://www.facebook.com/igniteband

https://twitter.com/ignite2

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.