ZIŅAS

Brutal Assault ieskaņas: Architects

Alternative.lv 22.07.2014. 11:36
Ļoti jaudīgs metalcore, kas noraus jumtu visiem koncerta apmeklētājiem.

Kad Architects paziņoja par sava svaigākā albuma “Lost Forever//Lost Together”, tas jau uzeiz ierindojās gaidītāko ierakstu topa augšgalā. Un ne velti! Divu dvīņu brāļu dibinātās grupas ieraksts satricināja daudzu sirdis un galvas, sākot no viņu dzimtās pilsētas Braitonas, līdz pat ASV un Austrālijai. Vēl nedēļu pirms izdošanas “Lost Forever//Lost Together” ierindojās pārdotāko hardcore ierakstu topā Amazon.com un klausoties grupas youtube kanālā izlikto albumu likās, ka šis ir ja ne gadsimta labākais, tad viens no desmitgades labākajiem metalcore ierakstiem. Salīdzinot ar iepriekšējiem albumiem, no kuriem pēdējais ir izdots ne tik tālajā 2012. gadā, jaunākais Architects veikums vismaz galvas tiesu pārspēj visu iepriekš radīto. Skanējums ir kļuvis daudz biezāks un piesātinātāks, vokāls enerģiskāks un agresīvāks, ģitāru partijas asākas un jaudīgākas. Vai nu tas bija pateicoties Zviedru skaņu ierakstu inženierim Henrikam Uddam vai īpašajai noskaņai ierakstu studijā Gēteborgā, jaunais Architect skanējums atstāj iepriekš radīto materiālu savā ēnā.

Kā atzinis pats grupas vokāls Karters – “The Dillinger Escape Plan ir grupa, no kuras mēs ļoti ietekmējamies. Agrāk, kad sākām spēlēt, gribējām līdzināties tieši viņiem”. Citas grupas, kuru skanējums ir ietekmējis Architects ir Meshuggah, Converge, Gojira un Thrice.

Kāpēc ir vērts dzirdēts Architects Brutal Assault 2014?

Spēcīgs un enerģisks metalcore ar pamatīgu un biezu skanējumu, kas neatstās vienaldzīgus metalcore un post-hardcore fanus.

Linki

http://www.architectsofficial.com/

https://twitter.com/Architectsuk

https://www.facebook.com/architectsuk

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
8.nov
svētdiena

Cult of Fire / Malokarpatan

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS