ZIŅAS

Brutal Assault festivāls Čehijā

alternative.lv 06.05.2014. 15:47
No 6. līdz 9. augustam Josefova cietoksnī Jaromerā, Čehijā notiks ikgadējais smagās mūzikas festivāls Brutal Assault.

Šis gads solās būt īpašs ar to, ka headlaineri būs vieni no leģendārā thrash četrinieka – Slayer. Kā ziņo paši organizatori: “Brutal Assault vienmēr ir vēlējušies, lai Slayer spēlētu festivālā. Tas ir daudzu fanu un organizatoru ilggadējs sapnis.” Bez iepriekšminētā festivālā būs redzamas arī grupas, kuras ir atstājušas pamatīgu ietekmi uz smagās mūzikas attīstību, piemēram, Venom, Satyricon, Down, Children of Bodom, Amon Amarth, Six Feet Under, The Devin Townsend Project, God Is An Astronaut, Converge, Crowbar un daudzas, daudzas citas. Kā tas ir redzams, festivālā tiks pārstāvēts plašs muzikālais diapozons.

Festivāls aizsākās 1995.gadā, kad tas bija vienas dienas pasākums ar lielākoties grindcore grupām. Daudzus gadus tas bija mazs šovs ar ļoti daudzām čehu un slovāku grupām. Festivālam augot, 2000.gadā tas jau bija viens no lielākajiem extreme metal vasaras festivāliem Eiropā. Neņemot vērā Brutal Assault nosaukumu, festivāla moto ir “Against violence and intolerance”.

Viss noris 18.gs  Josefova armijas cietoksnī, pret ko daudzi cilvēki ir bijuši ļoti skeptiski, ka vēsturiskā cietoksnī notiek smagās mūzikas koncerti. Neskatoties uz to, tā ir unikāla vieta ar savu īpašo atmosfēru, piemēram, mūziķiem backstage ir pašā cietoksnī.

Biļešu cena ir 72€ + 3€ maksa par apkalpošanu, un tās ir iegādājāmas festivāla mājaslapā http://brutalassault.cz/en/tickets/. Biļešu cena festivāla dienā 80€.

Pilnais grupu saraksts:

AMON AMARTH (SE), AOSOTH (FR), ARCHITECTS (UK), ARSONISTS GET ALL THE GIRLS (US), AUGUST BURNS RED (US), BENEDICTION (UK), BLINDEAD (PL), BRING ME THE HORIZON (UK), BROKEN HOPE (US), BRUTALITY WILL PREVAIL (UK), CHILDREN OF BODOM (FI), CHTHONIC (TW), CHURCH OF MISERY (JP), COMBICHRIST (NO), CONVERGE (US), CRIPPER (DE), CROWBAR (US), CRUACHAN (IR), DAGOBA (FR), DEW-SCENTED (DE), DOWN (US), ENTHRONED (BE), FEASTEM (FI), FLESHGOD APOCALYPSE (IT), GEHENNA (NO), GOD IS AN ASTRONAUT (IR), GORGUTS (CA), GRANDEXIT (SE), H2O (US), HACKTIVIST (UK), HAIL OF BULLETS (NL), HAVOK (US), HIGH ON FIRE (US), IGNITE (US), IMPALED NAZARENE (FI), IN MOURNING (SE), INQUISITION (US), IWRESTLEDABEARONCE (US), JESU (UK), KATATONIA (SE), KHOLD (NO), KRABATHOR (CZ), KRAKOW (NO), MANEGARM (SE), MANES (NO), MARTYRDOD (SE), MGLA (PL), MISERY INDEX (US), MODERN DAY BABYLON (CZ), MORS PRINCIPIUM EST (FI), MY DYING BRIDE (UK), NERVECELL (UA), NIGHTFALL (GR), OBITUARY (US), OKKULTOKRATI (NO), ONSLAUGHT (UK), PENTAGRAM CHILE (CH), PYREXIA (US), RED FANG (US), REPULSION (US), RINGWORM (US), SATYRICON (NO), SCHIRENC PLAYS PUNGENT STENCH (AT), SEVERE TORTURE (NL), SHINING (NL), SICK OF IT ALL (US), SIX FEET UNDER (US), SKELETONWITCH (US), SLAYER (US), SODOM (DE), SOILWORK (SE), STRIFE (US), SUFFOCATION (US), TERRORIZER (US), TESSERACT (UK), TEXAS IN JULY (US), THE AGONIST (CA), THE DEVIN TOWNSEND PROJECT (CA), THE OCEAN (DE), UNLEASHED (SE), VENOM (UK), WORSHIP (DE).

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.