ZIŅAS

Brutal Assault 2016 izziņo pirmās grupas

alternative.lv 09.11.2015. 11:01
Čehijā notiekošais metāla mūzikas festivāls Brutal Assault ir izziņojis pirmās 17 grupas

No 10. līdz 13. augustam jau 21. reizi Jozefovas cietokšņa sienas satricinās Brutal Assault. Festivāla organizatori ir izziņojuši pirmās 17 grupas no vairāk kā 100 grupām, kuras uzstāsies festivālā. Kā pirmie festivāla headlaineri ir izvēlēti amerikāņu industriālā metāla veterāni Ministry. Pārējās grupas, kuras jau apstiprinājušas savu dalību festivālā: AGNOSTIC FRONT, THE ALGORITHM, ARCHGOAT, BIRDFLESH, THE BLACK DAHLIA MURDER, BURY TOMORROW, DARK FUNERAL, DESTRUCTION, ELECTRIC WIZARD, EXODUS, INSOMNIUM, SEPTICFLESH, TERROR, TEXTURES, VALKYRJA, WHIPLASH

Ir sākusies arī viesnīcu rezervācija. Ņemot vērā, ka viesnīcas tiek izķertas ļoti ātri, tad apmeklētājiem ar īpašām komforta prasībām jārezervē tās jau tagad. Tāpat iepriekšpārdošanā ir pieejamas vietas VIP telšu pilsētiņā. Vienīgi jāņem vērā, ka šogad no VIP pakas ir izņemta piekļuve natural grandstand zonai festivāla teritorijā. Tā būs pieejama par atsevišķu samaksu turpat e-veikalā.

Brutal Assault mājaslapa: http://brutalassault.cz/en/

Brutal Assault e-veikals: http://brutalassault.cz/en/eshop/

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.