ZIŅAS

Brutal Assault 2014 jau pēc 2 nedēļām

Brutal Assault 21.07.2014. 12:55
Līdz Brutal Assault festivālam Čehijā ir palikušas tikai 2 nedēļas, un pasākuma organizatori ir sagatavojuši pāris uzaicinājumus no festivāla māksliniekiem

Tā, piemēram, Sodom solists Toms Angelripers (Tom Angelripper) dalās ar iepriekš piedzīvoto Brutal Assault festivālā. Laikam jau vāciešiem, runājot angļu valodā, ir gandrīz neiespējami runāt bez vācu akcenta. “Es esmu ļoti priecīgs, ka varam atgriezties Brutal Assault festivālā. Tas ir viens no iespaidīgākajiem festivāliem visā pasaulē. Man patīk tā ainava, vieta, atsaucīgs pūlis, draudzīgi cilvēki. Paldies, ka uzaicinājāt mūs vēlreiz!” tā par festivālu izsakās solists.

Turpretim Gorguts solists Luks Lemajs (Luc Lemay), atceroties Brutal Assault festivālu pirms diviem gadiem, stāsta: “Tas bija ļoti īpašs šovs. Manuprāt, tas bija vispār labākais Gorguts koncerts vairāku iemeslu dēļ. Festivāla gaisotne bija lieliska, cilvēki bija lieliski, pūlis bija iespaidīgs. Mēs nebijām spēlējuši Austrumeiropā gandrīz 20 gadus. Tagad nevaram sagaidīt, kad atkal varēsim uzstāties Brutal Assault.”

Diemžēl Brutal Assault izziņo divu grupu izstāšanos no festivāla. Amerikāņu Pyrexia tiek nomainīta pret ungāru death metal apvienību Gutted, savukārt britu progressive metal banda Tesseract nevar piedalīties festivālā ģimenes apstākļu dēļ.

Svarīgi ir pieminēt, ka Brutal Assault nesen publicēja aptuveno grupu sadalījumu pa četrām dienām. Tuvākajā laikā tiks izziņoti arī laiki, kad katra apvienība uzstāsies.

http://brutalassault.cz/en/schedule/

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
8.nov
svētdiena

Cult of Fire / Malokarpatan

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS