ZIŅAS

Brutal Assault 2014 izziņo pēdējās grupas

Brutal Assault 27.06.2014. 14:45
Smagās mūzikas festivāls Brutal Assault 2014 izziņo pēdējās izmaiņas grupu sarakstā

Kā pēdējās 19. Brutal Assault festivāla grupas tiek pievienotas nīderlandiešu cult apocalyptic black metal apvienība Dodecahedron, franču avantgarda metāla grupa Carnival in Coal, krievu thrash/ HC Siberian Meat Grinder un horvātu Infernal Tenebra. Turpretim čehu un slovāku grupu saraksts ir nedaudz lielāks: Spasm, Insania, Live Evil, Isacaarum, Fleshless, Panychida, Epicardiectomy, Heaving Earth, Keep On Rotting, Prvni Hore, Rats Get Fat, Heiden, Radiolakotar, Six Degrees of Separation un Suburban Terrorist. Diemžēl savu dalību atsaka apvienība no Francijas Dagoba.

Koncerta organizatori vēlas atgādināt, ka vēl ir pieejamas istabiņas Cernigov viesnīcā, lai festivālu varētu izbaudīt ērtos apartimentos. No viesnīcas uz festivālu un atpakaļ vienreiz dienā kursēs autobuss. Istabiņas pieejamas no 6. augusta līdz 10. augustam. Vairāk informācijas gan par viesnīcu, gan arī par citām iespējām brutalassault.cz/en/accommodation/

Alternative.lv iesaka doties šeit deezer.com/playlist/580462565 , lai sāktu lēnām iepazīt visus māksliniekus, jo to patiešām ir daudz, bet kas ir pats svarīgākais – grupas pārstāv ļoti plašu muzikālo diapazonu, ar ko padara šo festivālu īpašu. 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.