ZIŅAS

Bloody Heels piedāvā akustisko versiju un klipu dziesmai One More Time

Bloody Heels 28.08.2017. 09:01
Rokgrupa "Bloody Heels" klausītājiem piedāvā akustisko versiju dziesmai no sava debijas pilna garuma albuma "Through Mystery".

Bloody Heels debijas albums “Through Mystery” jau izpelnījies atzinību ne tikai vietējo atbalstītāju vidū, bet arī ārzemēs. Albumā noklausāmas 11 oriģinālkompozīcijas, un vienai no tām ir tapusi arī akustiskā versija, kuru var noklausīties grupas Facebook lapā un Youtube:

 Bloody Heels aktīvu darbību sāka 2012. gadā un līdz šim grupa ir izdevusi EP “Summer Nights”,  CD “Through Mystery”, divus videoklipus un turpina regulāri koncertēt Latvijā un ārpus tās. 3. septembrī Bloody Heels iespējams dzirdēt Latvijas Universitātes studentu svētkos “Aristotelis 2017”; pēc tam grupa dodas uz roka vīkendu Somijā, sniedzot divus koncertus – 15. septembrī Helsinkos, klubā On The Rocks, un 16. septembrī Tamperē, Kiirarock festivālā.


 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.