ZIŅAS

Bloody Heels dosies Eiropas tūrē

Bloody Heels 22.03.2018. 15:07
Pašmāju rokgrupa Bloody Heels izziņo plašu Eiropas koncertturneju 8 Eiropas valstīs.

Grupa izziņojusi 11 koncertus 8 Eiropas valstīs, un jau aprīlī gaidāmi pirmie koncerti. Ar katru gadu grupa arvien aktīvāk koncertē ārpus Latvijas un strauji gūst popularitāti Eiropā – pagājušajā gadā grupa izdeva debijas albumu “Through Mystery” un papildus koncertiem Latvijā koncertēja Somijā, Polijā, Slovākijā un Vācijā

Šajā koncertturnejā grupa sniegs 11 koncertus dažādās vietās Latvijā, Lietuvā, Polijā, Čehijā, Beļģijā, Nīderlandē, Zviedrijā un Norvēģijā, kā arī vēl papildus koncerti tiks izziņoti vēlāk. Īpašs notikums būs tūres noslēgums – uzstāšanās vienā no populārākajiem rokmūzikas festivāliem Norvēģijā – “Norway Rock Festival 2018” Kvinsdelā. Šogad festivālā uzstāsies tādas ievērojamas grupas kā Nightwish, Accept, In This Moment, Status Quo.Bloody Heels savu darbību sāka 2012. gadā un līdz šim grupa ir izdevusi EP “Summer Nights”, LP “Through Mystery”, trīs officiālos videoklipus un koncertējusi Latvijā, Baltijā un Eiropā.

Pavisam drīz no grupas varam sagadīt vēl citus jaunumus.

 

Lasi vēl

Komentāri

Kur komenti?
reku ir :D
Nu ja, ķer vēl vienu komentu.
Kur ir oficiālie video klipi?

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.