ZIŅAS

„Bloodstock Open Air” konkursa pirmais koncerts

M2tM 18.03.2014. 11:24
Piektdien, 21. martā klubā "A Nice Place" notiks Anglijas metāla festivāla "Bloodstock Open Air" atlases konkursa "Metal 2 The Masses" pirmais koncerts.

Izvērtējot iesniegtos pieteikumus, mūzikas veikala „Randoms” pārstāvis Jānis Jansons un kompānijas „Rock Distribution” vadītājs Edijs Rudzis no 20 grupām dalībai konkursā atlasīja 15: Blinded Memory, Burned In Blizzard, Darrva, Dehead, Deodium, Frailty, Haptic, Nighttales, Once Upon, Opifex, Reshape The Landscape, Sandtrout, Stagnant Project, Symbolic un The Nibble.    

Pirmajā atlases koncertā pēc grupu uzstāšanās secības izlozēšanas, kas notika klātienē 16. janvārī, rezultātiem uzstāsies un par vietu finālā sacentīsies grupas Once Upon, Haptic, Opifex un Blinded Memory.

No četrām pirmā atlases koncerta grupām pirmās vietas ieguvēji saņems iespēju fināla koncertā stāties pretī vēl divām grupām, kas tiks atlasītas nākamajos divos atlases koncertos. Finālā uzvarējusī grupa dosies uz šīs vasaras festivālu "Bloodstock" Anglijā, lai uzstātos uz "New Blood" skatuves.

"Bloodstock" ir viens no lielākajiem neatkarīgajiem smagās mūzikas festivāliem Anglijā, kas kopš 2001. gada iekarojis stabilu pozīciju lielāko Eiropas metālmūzikas notikumu sarakstā, piedāvājot klausītājiem "Saxon", "Nightwish", "Paradise Lost", "Children of Bodom", "Amon Amarth", "Testament", "Arch Enemy", "Lamb of God", "Anthrax" un virkni citu pasaules smagās mūzikas prestižāko vārdu uzstāšanos. 2014. gadā festivāls notiks jau 14. reizi, un šogad arī Latvija ir kļuvusi par vienu no "B-O-A" sadarbības valstīm.

Koncerta laikā grupu uzstāšanās tiks nodota žūrijas locekļu izvērtēšanai, un kā vēl viena papildus žūrijas balss darbosies arī skatītāju balsojums klātienē, tāpēc grupu fani un atbalstītāji tiek aicināti izrādīt savu atsaucību un piedalīties balsošanas aktivitātēs. Plašāka informācija par konkursa norisi: http://www.draugiem.lv/m2tm

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.