ZIŅAS

„Bloodstock Open Air” atlases konkursa otrais raunds

M2TM 09.04.2014. 15:15
11. aprīlī klubā "A Nice Place" notiks otrais "Bloodstock Open Air" atlases koncerts "Metal 2 The Masses".

Otrajā atlases konkursa koncertā, pamatojoties uz atsevišķā pasākumā izlozētajiem uzstāšanās datumiem un laikiem, piedalīsies grupas DarrvaSymbolicDehead un The Nibble. Dalību konkursā grupas iekšēju jautājumu dēļ ir atteikuši dalībnieki „Nighttales”, taču šī iemesla dēļ tiesības piedalīties konkursā ieguvusi grupa Sidechain Retreat, kurai bija nākamais labākais žūrijas vērtējums pēc visām sākotnēji kvalifikāciju ieguvušajām grupām.

Martā notikušā pirmā atlases koncerta uzvarētāji un vieni no finālistiem ir grupa „Once Upon”, ko noteica žūrijas komisijas un skatītāju kopvērtējums. Žūrijas komisijas locekļi, kas vērtēs arī otrā koncerta grupas, ir pieredzējušie Latvijas smagās mūzikas skatuves pārzinātāji Jānis Jansons, Normunds Štefenhagens (Urbix), Sandris Vanzovičs un Imants Liepiņš (Dethecrator).

Tāpat kā pirmā koncerta ietvaros arī viena no otrā koncerta grupām iekļūs konkursa finālā, kurā sacentīsies par iespēju uzstāties uz „Bloodstock Open Air” festivāla „New Blood” skatuves šī gada augustā. Festivāla organizatori šogad ir apstiprinājuši tādus ievērojamus nosaukumus kā „Megadeth”, „Down”, „Emperor”, „Amon Amarth”, „Children of Bodom” un citus, joprojām saglabājot Anglijas un arī pasaules ievērojamāko smagās mūzikas festivālu elites statusu.

Piesakies pasākumam šeit.

Vairāk informācija par konkursa norisi: http://www.draugiem.lv/m2tm

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.