ZIŅAS

Black Tongue koncertu iesildīs somi What Awaits Us un pašmāju Mayla

Nabaklab/Circle Pit Shows 20.10.2016. 12:00
27. oktobrī Rīgā, klubā „Melnā piektdiena”, notiks smagās mūzikas grupas „Black Tongue” koncerts.

Apvienība „Black Tongue” tiek dēvēta par smagāko jauno mūzikas grupu Lielbritānijā, kā arī vienu no pēdējā laika oriģinālākajām un inovatīvākajām parādībām smagajā alternatīvajā mūzikā. Grupa radusies netālajā 2013. gadā un tās karjeras izaugsme bijusi ievērojama – grupas pirmais ieraksts „Falsifier” guva nedalītas uzslavas gan no žanra cienītājiem, gan metālmūzikas apskatniekiem un faniem kopumā un „Black Tongue” ātri vien tika uzņemti ietekmīgās smagās mūzikas izdevniecības „Century Media” paspārnē, vēlāk gan šo sadarbību pārtraucot un nonākot lielā leibla „Universal Music” redzeslokā. Grupa savu mūziku sauc par doom core, smagām un lēnām, sludge raksturīgām ģitāru partijām mijoties ar neticami zemu vokālu. Latvijā „Black Tongue” uzstāsies pirmoreiz.



„Black Tongue” koncertu iesildīs pašmāju smagās mūzikas apvienība „Mayla” no Daugavpils un somu grupa „What Awaits Us”, kura izvēlēta arī par „Black Tongue” koncerta iesildītājiem Tallinā un cita starpā sniegs solokoncertu Valmierā 29. oktobrī.



Klubs „Melnā piektdiena” atrodas Brīvības ielā 193c. Ieeja no plkst. 19:00, koncerta sākums plkst. 20:00 un biļetes pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv. Kā ierasts, pirmās biļetes pieejamas par īpaši izdevīgu cenu, savukārt koncerta dienā to cena palielināsies.

 

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.